[ NorthGate @ 25.01.2008. 04:37 ] @
Da li može nekako da se namesti da kad šaljem nekom mejl,a nije u imeniku da ga gmail ne dodaje automatski?
To me baš nervira,jer moram svaki put da ulazim u imenik i brišem kontakt koji mi ne treba.
[ NorthGate @ 03.02.2008. 01:11 ] @
Nije valjda da niko ne zna ništa?
[ aleksandaraleksandar @ 03.02.2008. 14:54 ] @
nije moguće. priča se o tome podosta...
[ NorthGate @ 03.02.2008. 15:03 ] @
Šteta što se to ne može namestiti,po meni nije to ništa komplikovano da se uradi,ali šta je tu je.
[ NorthGate @ 05.05.2008. 23:54 ] @
Da li neko zna zašto se moja adresa sama dodaje u imenik?
Da li se to još nekom dešava?
[ aleksandaraleksandar @ 06.05.2008. 17:48 ] @
zato što sam sebi šalješ neke mailove.
[ NorthGate @ 06.05.2008. 22:51 ] @
A gde sam ja to rekao da sam sebi saljem mejlove,i zašto bih to radio.
[ NorthGate @ 16.05.2008. 01:19 ] @
I ovo se ne dešava samo meni,jednom mom drugaru se to isto dešava,ali ga ne briše iz kontakata.
Bilo bi dobro da se,kada nekom koga nemaš u imeniku,njegova adresa ne dodaje sem ako ti to ne želiš,ovako svaki put moram da brišem suvišne mejlove.
[ Danko_C @ 14.07.2008. 23:37 ] @
Dodata je opcija da se automatski ne dodaju nove e-mail adrese.
To je zaista bilo iritirajuce.
[ NorthGate @ 14.07.2008. 23:43 ] @
Gde se nalazi ta opcija,može li jedan screanshot?
[ enthusy @ 16.07.2008. 23:57 ] @
Citat:
magic21: Da li neko zna zašto se moja adresa sama dodaje u imenik?
Da li se to još nekom dešava?

To se desava svima, nisi izuzetak ako te to tesi A zasto tj. cime izazvano? To jos nisam skontao. Ali definitivno nije slanjem mail-ova na sopstvenu aresu kao sto neko rece jer ni ja to nikada ne radim.

Citat:
Danko_C: Dodata je opcija da se automatski ne dodaju nove e-mail adrese.
To je zaista bilo iritirajuce.

Jako dobra stvar. Za one koji jos uvek nisu videli o cemu se radi kratko cu objasniti:U kontaktima postoji grupa My Contacts u kojoj se nalaze samo one adrese koje ste vi manuelno ubacili i grupa Suggested Contacts u kojoj se i dalje automatski dodaju sve adrese na koje saljete, ali su one dakle izolovane u toj grupi i ne "prljaju" vam imenik. Postoji i opcija "Automatically move suggested contacts into My Contacts if I frequently email them."

Jedna manja zamerka: Imenik iz mog telefona i imenik na Gmail-u su sinhronizovani dakle Gmail Contacts mi je prepun iljudi koji imaju samo broj telefona, ne i email adresu. Kada se ova nova opcija pojavila prebacila mi je sve kontakte koji imaju samo broj telefona u Suggested contacts! Naravno to se lako resi tako sto selektujem sve kontakte i idem na opciju "Move to My Contacts". Ali i dalje zameram Gmail-u jer kaze da sve kontakte koje sam manuelno uneo ce staviti u My Contacts, a zar nije ocigledno da sam manuelno uneo neki kontakt koji ima samo broj telefona... ili mozda Gmail misli da sam ga zvao sa Google-a pa mi ostao broj u imeniku?
[ NorthGate @ 17.07.2008. 00:05 ] @
Evo i meni se to dodalo na mom nalogu,pogledajte atačment...