[ Kljokljopac @ 06.02.2008. 16:25 ] @
Interesuje me kako se vrsi reinstaliranje sistema. Da li je jednostavni i preporucljivo. Imam neke problemcice kao sto su: nece da pokrene kameru, nece da otvara fotke, ponekad se zabaguje pa nece nista da otvori ( ni poruke ni telefon, bas nista).
[ nmilosev @ 06.02.2008. 18:18 ] @
Probaj prvo Hard Reset. A ako to neće, ne znam koji uređaj imaš, ali možda ima noviji Windows za njega na xdadevelopers.
[ aleexo69 @ 08.02.2008. 13:54 ] @
meni je tako zabagovao qtek 9100,ali ubacivao sam puno nekih mreznih alatki za wifi,od kojih polovina nije radila,ali jedan hard reset je resio problem
[ kevinsugar79 @ 08.02.2008. 14:15 ] @
potpuno je sigurno flashovati uredjaj ako pratis precizno upustvo sa xda-developers,
dosad sam promenio mnogo Romova na Qtek s200 i ovaj zadnji rom je ubedljivo najbolji , najstabilniji i najbrzi do sad- na osnovu cega sam zakljucio da i sami developeri Romova uce na greskama i da svaki novi rom je najcesce uvek i bolji od prethodnih.
stisni petlju, procitaj upustvo za svoj model i nema sekiracije, uspeces sligurno!
srecno!!
[ Kljokljopac @ 12.02.2008. 15:31 ] @
Imam HP 6915.
sta ce da se desi sa podacima kad odradim hard reset?
ja se slabo razumem u to.
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 12.02.2008. 19:25 ] @
Pozdravi se sa podacima :)
[ mrburns2 @ 25.02.2008. 22:10 ] @
A, koko se radi hrad reset....?????
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 26.02.2008. 09:33 ] @
Zavisi od uređaja do uređaja. Uglavnom se podrazumeva da se pritisnu neki tasteri na uređaju, a da se onda gurne olovčica u reset rupicu.

U ovu pretragu samo još dodaj model svog PDA i naći ćeš tačnu proceduru.
[ Kljokljopac @ 04.03.2008. 16:19 ] @
Hard reset uspesno obavljen. Operacija je uspela, problem resen. Uradio sam ga na sledeci nacin:
1. Pritisnuo zeleno dugme (zvanje i javljanje), pritisnuo dugme za ukljucivanje/iskljucivanje uredjaja i pritisnuo crveno dugme za prekid razgovora. Sve sam to drzao zajedno.
2. Uz ta tri dugmeta pritisnuo sam i dugme za reset (olovcicom) (sve u isto vreme)
3. Nakon toga je nastupio hard reset.
[ MilanRS @ 25.09.2009. 22:21 ] @
Može li mala pomoć?
Imam qtek9100 i nikako ne uspjevam da napravim hard reset.
Slijedim uputstvo na http://www.hardreset.eu/qtek_9100_hard_reset_soft_reset_en.html
ali kad držim ove dvije tipke i pritisnem reset (sa olovkom)
pojavi mi se sljedeće:



i svaki put se pojavljuje to, neće da izbaci
Press Send to restore...

Zna li neko kako da ga "natjeram" da odradi hard reset?

Inače, dobio sam neki sms, i od tada jednostavno blokira telefon, radi 2 minuta i stane, pobijeli ekran i ugasi se. Kad uradim soft reset, opet isto, radi 2-3 mimuta i blokira. Zato pokušavam da uradim hard reset ali zapnem na ovom koraku.

Pomažite ...
[ nuno @ 30.09.2009. 15:06 ] @
ne znam kako ti ne radi, pritisnes voice i comm u isto vreme ubodes olovku pustis olovku i drzis ova dva dok ti se ne pojavi ekran za format, deluje mi kao da pustis sva tri u isto vreme

mada mozes i ovako

Start menu/Settings/System/Clear Storage
[ yolja624 @ 01.10.2009. 07:30 ] @
Ako se ne varam, po ovoj slici, ti uredjaj ubacis u mod za flashovanje - sto ti naravno ne treba.
Predlazem ti da skines program sa:
http://freewareppc.com/utilities/hardresetforpocketpc.shtml
i da probas sa njim da uradis hard reset.

Pozdrav
[ MilanRS @ 15.10.2009. 15:53 ] @
Hvala na odgovorima.
Uspio sam da ga Hard Reset-ujem, ali opet nakon što radi par minuta
pobijeli ekran, blokira i resetuje se i tako stalno.

Zna li iko šta je problem?
Nosio sam ga i kod nekog "majstora", bio kod njega 3 sedmice
i ništa nije uradio.
[ JSN @ 21.11.2009. 12:41 ] @
Nemoj da se zezas sa majstorima nego lepo idi na www.xda-developers.com i tamo nadji svoj mojdel i lepo pazljivo iscitaj sta trebas sve da uradis da bi
promenio windows na svom mobilnom,prati uputstvo i neces pogresiti....
naravno racunaj da sve sto imas na telefonu vise neces da imas...znaci poruke,mailovi i imenik nestaju...slike neke ako imas takodje....
klasican format kao kad gazis sistem na kompu....
pa vidi sta ti je raditi