[ coki99 @ 06.02.2008. 22:17 ] @
Mene interesva me kako mogu dobiti EMC style works 2000.Nisam znao nista za ovaj program,ali fake ga mnoe ljudi na ovaj forum,jer kazu da moze se napraviti ritam po nasoj zelji.Inace ja koristim Korg PA80 i sakam da konvertujem stare ritmove iz Rolanda.Svaka vasa pomoc bi mi dobrodosla.Unapred zahvaljujem.
Pozdrav iz Makedonije.
[ acaradio @ 06.02.2008. 22:53 ] @
Informaciju o kupovini ovog programa mozes dobiti OVDE.
Ako mislis na "alternativni" nacin nabavke tog programa (u narodu poznat kao piraterija), o tome ne diskutujemo na ovom forumu.
[ djzi @ 05.11.2012. 23:00 ] @
a mene interesuje zasto style works xt universal nece da konvertuje, tj da ucita style sa pa800, da bi se odradio za pa1x _

izbaci gresku : Overflow at line 148

ima li resenja za ovo , mozda kroz drugi softver,svejedno,samo da je kvalitetno resenje ?

pozz
[ Kovacevic Vladimir @ 06.11.2012. 06:37 ] @
Citat:

izbaci gresku : Overflow at line 148

ima li resenja za ovo , mozda kroz drugi softver,svejedno,samo da je kvalitetno resenje ?


Ima rešenja: da instaliraš legalno kupljen program.

Sva druga "rešenja" zahtevaju upotrebu nekih "caka" u otvaranju/aktiviranju samog programa!
Rezultati rada su najčešće samo delimični ili nekvalitetni, a stari programi nemaju mogućnost za konvertovanje Style-ova novijih generacija Arranger-a.

O ovoj Temi imamo opšti stav izrečen u prethodnom odgovoru:
Citat:
acaradio:
Ako mislis na "alternativni" nacin nabavke tog programa (u narodu poznat kao piraterija), o tome ne diskutujemo na ovom forumu.


Pozdrav
[ djzi @ 06.11.2012. 11:17 ] @
ok,hvala

da li neko ima legalan program da mi to odradi ?

puno mi 300e za program,a treba mi samo za jednu upotrebu.