[ Dacha111 @ 23.02.2008. 06:59 ] @
Pozdrav svima. Treba da upisem fakultet i dvoumim se izmedju RAF-a i PMF-a (smer informatika). Zanima me da li je neko od vas zavrsio jedan od ova dva fakulteta i ako jeste znacilo bi mi puno da ga pitam par stvari, ovako ili preko PM. Ako je neko raspolozen, molim vas posaljite PM, ne morate da odgovarate na ovoj temi, hvala.

P.S. Ima dosta tema vezanih za RAF, ETF, FIST na forumu i procitao sam ih sve, ali bi mi znacio neko ko je zavrsio ili RAF ili PMF
[ Dacha111 @ 04.03.2008. 07:43 ] @
Neko?
[ sanja2010 @ 14.04.2008. 13:36 ] @
Wooo ozivljavanje mrtve teme :) Valjda ce sada neko da se zainteresuje... i meni treba slicno uputstvo :)

Ja sam u istoj dilemi, ali sam znatno bliza RAF-u. Niski PMF mnogo vise to posmatra sa matematicke/teorijske strane, bar ja tako vidim. Kod nas na PMF-u je do pre 2 godine bio smer matematika sa informatikom, ali je sa uvodjenjem Bolonje podeljen na matematiku i informatiku. Naravno, ta informatika mi se mnogo vise svidja od one prethodne, ali sam opet pre za RAF. Da ne spominjem sto ovde na fakultetu ne mozes da nadjes normalan racunar koji radi...
[ Mister Big Time @ 17.04.2008. 02:51 ] @
Ako planirate da budete vrsni programeri (matematicka osnova) onda svakako PMF je pravi, da ne kazem jedini logican izbor.
Ali za danasnje uslove, mislim da RAF ima mnogo prihvatljiviji program koji ce vam dati dobru osnovu i podlogu za dalje usavrsavanje i napredovanje u karijeri.

Nego, zasto bas RAF vs. PMF, a ne RAF vs. ETF ili recimo FON? :)

[ sanja2010 @ 17.04.2008. 13:05 ] @
Neka hvala... 4 godine u MG-olikoj gimnaziji daju sasvim dovoljno matematike za mene ;)

[Ovu poruku je menjao sanja2010 dana 17.04.2008. u 14:20 GMT+1]