[ Audi100cc @ 02.03.2008. 20:24 ] @
Evo me i ovde...

Znaci taj deo iznad "tunela" , auto je bio izlozen letosnjim vrucinama nezasticen.
Znate i sami koliko to kvari utisak o autu kada neko ili (neka heheheee) udje i to vidi,Audi mi je dosta mator ali ne bih ga menjao ni za neke novije limuzine,stvarno je steta ova ispucala maska.
Da li se to negde moze "izvariti" nekom "plastik" masom u istoj boji ili tako nesto ???

Unapred hvala svima koji mi pomognu informacijama !

[ PPZ @ 31.03.2008. 00:16 ] @
Ja sam nekad davno na Zastavinom Poly-ju bio zapeo da stavim kontrolnu tablu od starog Keca, pa sam nasao jednu dosta dobru (njih jako tesko nalazis da nisu ispucale).Ta je bila isto tako ispucala.Ja sam imao srece pa je cela tabla bila plasticna, pa sam je zajedno sa jednim drugarom izgitovao obicnim auto-gitom, i onda lepo prefarbao mat-crnom bojom.Ispala je zaista dobro, bolje nego u originalu.A imala je i "vatreno krstenje" dva leta zaredom, Poly je bio parkiran ispred kuce, na suncu.Nije ispucalo dalje, tako da sam bio zadovoljan radom.Mozes i ti da probas nesto slicno.Ako je tvoja tabla od onih koje su mekane na dodir, mozda bi ubrizgavanje neke poliuretanske mase poput pur-pene za zaptivanje prozora resilo stvar.A ima i najbolje resenje - odes na otpad pa nadjes jednu dobru tablu