[ megasega @ 08.10.2003. 05:10 ] @
Kako da otvorim excel dokument koji mi zahteva password

[Ovu poruku je menjao Shadowed dana 03.05.2006. u 18:55 GMT+1]
[ lgstudioworks @ 08.10.2003. 08:31 ] @
Skini passware sa neta-a i imaš brdo mogućnosti - samo **** ga traje jako dugo dok ti program ne odradi svoje - meni je komp za wordov dokument bio 24h upaljen i to 7 dana

kUdtiHaEX: pripazi na izrazavanje...
[ zvecko @ 18.10.2003. 08:32 ] @
Pozdrav

pronadji slede'e programcice>

Advanced Excel 2000 Password Recovery

ili

Advanced Office 2000 Password Recovery

jednostavno i brzo

Pozdrav

PS...
Nisam siguran da li je serial, crack ili patch ali obavezno pronadji jedan od ovih kako bi skinuo restrikcije (npr. prikazuje samo deo password-a) koje postoje sve dok se ne registruje program.

[ lgstudioworks @ 18.10.2003. 08:38 ] @
Citat:
lgstudioworks:
Skini passware sa neta-a i imaš brdo mogućnosti - samo **** ga traje jako dugo dok ti program ne odradi svoje - meni je komp za wordov dokument bio 24h upaljen i to 7 dana

kUdtiHaEX: pripazi na izrazavanje...



PA UPRAVO TO I REKOH COVJEKU
[ kUdtiHaEX @ 18.10.2003. 10:29 ] @
Citat:
lgstudioworks:
Citat:
lgstudioworks:
Skini passware sa neta-a i imaš brdo mogućnosti - samo **** ga traje jako dugo dok ti program ne odradi svoje - meni je komp za wordov dokument bio 24h upaljen i to 7 dana

kUdtiHaEX: pripazi na izrazavanje...



PA UPRAVO TO I REKOH COVJEKU


AKo je ovo upuceno meni, ja sam mislio na tekst ispod zvezdica...ipak moramo odrzati nas recnik na nekom nivou zar ne?
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 13.11.2003. 07:26 ] @
Advanced Excel 2000 Password Recovery ne moze da mi skine sifru sa fajla koji sam zakljucao.
Mozda zato sto je pravljen u Office XP?

Jel znate za jos neki program koji radi posao?

Koristice mi bilo koji program, makar mi nasao samo prvo slovo, jer cu se onda vec setiti sta sam stavio :)