[ dekiskype @ 14.03.2008. 10:36 ] @
Vidim ovo sa rezervacijom domena za potrebe "države" i RNIDS. Pitam se iz čega su izvukli bilo kakvo pravo da se tako ponašaju.

Na čelu RNIDS su ljudi koji su bili u nic.yu, a koji su među glavnim krivcima za slab razvoj interneta u Srbiji.

Država Srbija, i njena ministarstva kao propagiraju razvoj interneta i integraciju u EU, a nisu ništa uradili da i građani Srbije mogu da registruju .EU domene. Pravo da registruju .EU domene imaju građani Turske, Hrvatske, i drugih zemalja koje nisu članovi ili vreme početka regostracije EU domena nisu bile deo EU.

RNIDS ima pravilnike, ali ono što radi nije u skaldu sa propisima države Srbije!

Kao što sam rekao u jednoj od tema, stvorili su mogućnost da ako se promeni vlast u Srbiji neko kaže "od sad mi upravljamo .RS domenom"!

[Ovu poruku je menjao dekiskype dana 14.03.2008. u 13:02 GMT+1]
[ srpsko gradjevinarstvo @ 14.03.2008. 11:53 ] @
Ne daj Bože da još preko njih registrujem .eu domen pa da mi i to otmu. Registrujem na ujaka iz Nemačke, opušteno.

Ministarstvo za telekomunikacije i informatičko društvo je nesposobna institucija koja ni sama ne kapira razlog svoga postojanja i funkcionisanja. Eto jedino čime su se proslavili je ova lista zabranjenih domena.