[ misDanny @ 24.03.2008. 08:01 ] @
Zasto mi se desava da kada pokusam nekome da posaljem pesmu preko gmail-a kompjuter se uvek restartuje?

To mi se ne desava kada saljem sa yahoo-a. U cemu je problem?

Unapred zahvalna :)
[ kristi1 @ 24.03.2008. 18:57 ] @
Zapakuj je u rar
[ Jericho @ 24.03.2008. 19:36 ] @
Nije logicno da se restartuje racunar?! I meni se desava da poneke mp3 nece da posalje, odnosno posalje, ali druga strana ne dobije attachment. Najverovatnije je u pitanju zastita autorskih prava, ali nije mi se zbog toga restartovao racunar niti bilo sta slicno.
Nacin koji je predlozio kristi1 je dokazano dobar , ali ipak malo pogledaj kako ti stoji sistem.
[ Miroslav Ćurčić @ 24.03.2008. 21:00 ] @
Meni recimo GMail odbije da pošalje pismo u koji sam ZIP-ovao neki EXE fajl, kao iz bezbednostnih razloga (vidiš, nisam se setio RAR-a).

Ali Danijela priča o restartovanju, biće da imaš neki problem s browserom, GMail je teška kategorija JavaScripta i ko zna čega sve, i sve to može da zablokira.

Ajd probaj iz nekog drugog browsera da pošalješ.
[ misDanny @ 24.03.2008. 22:16 ] @
mVeliki evo instalirala sam Mozilly Firefox i isto se ponovilo. Poceo je da peuzima fajl i onda je puko i restartovao se. Stvarno ne znam sta mu je!

Jericho sto se tice tvog predloga da pogledam kako mi stoji sistem, iskreno receno ne znam kako se to radi.

kristi1 najmanji je problem da zapakujem u rar ali mi nije jasno sto mi se to desava.
[ Miroslav Ćurčić @ 24.03.2008. 22:37 ] @
Bojim se da ovo više nema veze s Gmail-om već s Windozom, reci mi klasičan download s bilo kog sajta radi ?
[ misDanny @ 25.03.2008. 07:48 ] @
Citat:
mVeliki: Bojim se da ovo više nema veze s Gmail-om već s Windozom, reci mi klasičan download s bilo kog sajta radi ?


Da, radi. Tu nemam nikakav problem.
[ Svarog @ 25.03.2008. 08:28 ] @
Najlakse ti je da obrises extenziju fajla a u poruci napises osobi kojoj saljes sta je u pitanju...lepo i tebi a ni gmail nece previti probleme :)