[ NetworkAdmin @ 13.10.2003. 11:29 ] @
Odavno vam nisam postao neki link na ocjenu. Evo sada konacno portal koji je dosta veliki projekt:

http://www.pungas.com

Oko ovog portala a uskoro i online magazina se okupila ekipa iz citave ex-yu. Ovo nije samo BiH projekt, zamisljen je i funkcionira na regionalnom nivou.

Pozvani ste da uzmete ucesce u radu.

Molim vas da ostavite svoje prijedloge i sugestije ovdje.
[ arsa xx @ 13.10.2003. 12:08 ] @
Svidja mi se ...
[ manca @ 13.10.2003. 15:58 ] @
u redi, sajt je u principu dobar, radi na principu baze(ili se varam)
PHP+mysql je'l tako??
nego nema veze sad to, sajt je kao sto rekoh dobar, mada malo dizajn bih trebao da poboljsas, nesto za nijansu,dve...svetlije, dakle samo to izmeni(neku malo svetliju zelenu, nesto ovog tipa #1E8BBE)
i bice sve ok...

pozdrav
[ Slobodan Milivojevic @ 13.10.2003. 20:16 ] @
U principu OK,

sa par zamerki za design, glavno,
- donji deo (završetak je nekeko nedovršen), znači tu popravi
- i kao što manca reče, mogao bi za nijansu da promeniš tu pozadinsku boju.

ostalo manje-više OK.

Samo nastavi, biće to dobar sajt
[ MaRaToNcI @ 13.10.2003. 20:36 ] @
Citat:
manca:
nego nema veze sad to, sajt je kao sto rekoh dobar, mada malo dizajn bih trebao da poboljsas, nesto za nijansu,dve...svetlije, dakle samo to izmeni(neku malo svetliju zelenu, nesto ovog tipa #1E8BBE)
i bice sve ok...

pozdrav



pa da imaju cetiri osnovne boje :zelena, tamno zelena , svetlo zelena i zelena metalik :)
[ drdrksa @ 13.10.2003. 23:08 ] @
Citat:

pa da imaju cetiri osnovne boje :zelena, tamno zelena , svetlo zelena i zelena metalik


Audicija Rulez
[ che @ 15.10.2003. 10:03 ] @
nemoj da te brine mancin odgovor on obicno lupeta i petlja se tamo gde mu nije mesto!
(njegov svaki odgovor se svodi na boje)
-lepo izgleda stranica-moderno?
[ Ivan Stanojevic @ 19.10.2003. 12:50 ] @
ja bih preporucio da poradite malo na search engine optimization, jer je to trenutno lose ...

dizajn je ok
funkcionalnost : ne znam nisam imao vremena da gledam...
[ NetworkAdmin @ 31.10.2003. 13:31 ] @
HVALA na komentarima.

Posebno hvala na kritikama i prijedlozima!

Trenutno radim na novom projektu ali iskustva sa ovog mi mnogo pomazu. Uskoro cu da upgrade malo ovu skriptu na www.pungas.com sad za sad radi izdrzala je real world test funkcionalnosti. Nije bilo kardinalnih bagova a sad idemo u drugu fazu dodavanja features.