[ xxxrugby @ 02.04.2008. 16:19 ] @
Ima li sta knjiga za MS ispite na Hrvatskom ili srpskom jeziku. Jel to preveo ikad itko. ili???
[ aleksandaraleksandar @ 02.04.2008. 21:10 ] @
ispit je na engleskom.

možeš uvek da nađeš neku knjigu koja skoro pokriva ispit. ali mislim da to važi samo za neke, recimo, laganije ispite.
[ Miroslav Jeftić @ 02.04.2008. 21:16 ] @
Ima nekoliko knjiga na srpskom o Win XP/Serveru 2003, može da posluži za spremanje ispita, ali ne sežam se da sam video nešto što je napravljeno specijalno za ispit.
[ Iksi @ 02.04.2008. 23:11 ] @
Pozdrav please posalji mi to ako imas u elektronskom obliku. Hvala puno.
[ xxxrugby @ 03.04.2008. 12:57 ] @
Ma ostajem onda na Engleskim knjigama i Googlu. :)

Danke.
[ totovic @ 08.04.2008. 15:55 ] @
S obzirom da se polaže na engleskom, normalno je i da učiš na istom jeziku.
[ konislav @ 24.04.2008. 21:57 ] @


Citat:
S obzirom da se polaže na engleskom, normalno je i da učiš na istom jeziku.


Normalno je da uci na istom jeziku, ali je lakse da se uci na svom (ili nekom jeziku koji dobro razumes).
[ totovic @ 06.05.2008. 10:42 ] @
Bespredmetno je komentarisati da neko želi da bude sistem administrator, a da ne zna solidno engleski.
Nisam čuo da je MS Server lokalizovan na srpski/hrvatski/makedonski... Kako misliš da radiš ako ne razumeš?
[ xxxrugby @ 13.05.2008. 19:43 ] @
Citat:
totovic: Bespredmetno je komentarisati da neko želi da bude sistem administrator, a da ne zna solidno engleski.
Nisam čuo da je MS Server lokalizovan na srpski/hrvatski/makedonski... Kako misliš da radiš ako ne razumeš?


Slazem se. nije problem engl. no u nekim objasnjenjima ipak moram potrazit malo google i prijevod da si prevedem da shvatim pravo znacenje. jel kod engl. mi se zna desit da preskocim bitnu rijec.

Meni je tak isto. inako ih polazem i ucim na engl. al nebi se bunio nekom dobrom lokalnom prijevodu pa da procitam. :D
[ totovic @ 19.05.2008. 22:03 ] @
Veruj mi da je lakše na engleskom. Imao sam prilike da čitam jednu knjigu na srpskom i tek tada mi ništa nije bilo jasno. Na engleskom je sve to mnogo jasnije, ako i ima prevoda, obično prevode ljudi koji nisu iz struke.
A i nije bitna baš svaka reč. Ja engleski ne znam baš savršeno, a ipak sam spremio i položio 10 ispita.