[ mixerowsky @ 22.04.2008. 20:53 ] @
registrovao sam free forum na sajtu www.forumotion.com i zelim da ga verifikujem na GOOGLE-u, ali kad izaberem upload an HTML file javlja neku gresku, a nikoako ne znam da ubacim meta tag sto je druga opcija...kako da verifikujem ovaj sajt??? HITNO....
[ WOW @ 29.04.2008. 12:38 ] @
Google verifikacija sajtova je, kao sto ime kaze za sajtove, ne za induvidualne stranice...
Taj fajl koji ti google trazi moras da prekopiras u root, a ti verovatno nemas pristup forumotion.com-om rootu...

[ dadazmaj @ 18.04.2009. 16:03 ] @
I ja mucim muku sa time.. :(

Otvorio sam prvu web stranicu sa free domenom i tamo sam imao ponudjeno kako da sajt izgleda, znaci uz pomoc nekog njihovog panela sam napravio sajt. Prijavio sam ga na google na addurl ali nikako da uspem da ga verifikujem.. Da li je to jedini nacin da mi sajt izadje na google ili mogu i bez toga ako se malo potrudim i budem stavljao linkove na drugim sajtovima?
inace, sajt je http://www.casio-digitroni.10001mb.com/ i sluzi kao reklama, tako da mi je sasvim dovoljno i to..

Pozz
[ Aleksandar Vasic @ 19.04.2009. 20:58 ] @
ukoliko si sajt prijavio na google add url trebalo, on bi trebao da keshira posle nekog vremena, ali za to ti ne treba verifikacija? Ukoliko hoces webmaster panel i sitemap, onda vec moras da imas svoj domen i hosting.
[ dadazmaj @ 21.04.2009. 14:17 ] @
Nema veze sto nemam svoj domen i hosting, uspeo sam da verivikujem sajt i napravim sitemap. :))
Uradio sam sve stavke sto sam procitao na ovom forumu, sad ostaje da cekam da mi google indeksira sajt..

Pozz