[ zveljko @ 27.04.2008. 02:31 ] @
Potrebna mi je mala pomoc, koji program da koristim da bih npr. 3 v.klipa spojio u jedan, a da ima neki solidan prelaz, da ne bude grubo.Pritom bih u isti hteo da u pozadini ubacim neku pesmu...Postoji li program koji sve to moze da uradi, a da je pritom freeware:)...Pozz i hvala unapred.
[ despot77 @ 27.04.2008. 22:24 ] @
Citat:
zveljko: Potrebna mi je mala pomoc, koji program da koristim da bih npr. 3 v.klipa spojio u jedan, a da ima neki solidan prelaz, da ne bude grubo.Pritom bih u isti hteo da u pozadini ubacim neku pesmu...Postoji li program koji sve to moze da uradi, a da je pritom freeware:)...Pozz i hvala unapred.


Pa kojeg su formata ti klipovi, imaju li iste parametre, to su najbitnije stvari koje si trebao navesti da bi dobio bilo kakvo objašnjenje...
[ zveljko @ 28.04.2008. 00:09 ] @
Citat:
despot77: Pa kojeg su formata ti klipovi, imaju li iste parametre, to su najbitnije stvari koje si trebao navesti da bi dobio bilo kakvo objašnjenje...

Ja se izvinjavam, jedan fajl je mp4, a ostali su 3gp...Znaci li to nesto?
[ bytefx192 @ 28.04.2008. 11:58 ] @
Znaci mnogo..... Programi kao sto su Movie Maker, Premiere, Vegas i slicni, ne podrzavaju te formate. To su programi za montiranje sirovog materijala. Najbolje bi bilo, po meni, da skines neki KONVERTER sa interneta, koji konvertuje 3GP ili sta vec u AVI, MPEG i sl....
I kad uspes taj fajl da ubacis, mozes da pokusas u MOVIE MAKER (windows-ov), javi pa krecemo dalje :)
Ako nesto nisam dobro rekao, forumasi, ispravite me !
PozZ
[ zveljko @ 28.04.2008. 19:09 ] @
Ok, hvala ti puno.Sada cu biti par dana na putu pa cu javiti kada se vratim.PoZzZ