[ dexigner @ 30.04.2008. 19:05 ] @
Dragi prijatelji,vidjao sam svakakve "tikove" na kompjuterima ali na ovo jos nisam naisao.
Naime,dok sam pisao reply na jedan od mailova, slucajno sam pogledao u otvoren prozor inboxa u pozadini prozorceta sa porukom ,kad tamo ,sve poruke su mi obrisane! Dobro sad,ja razumem ,dok sam pisao (kapitalnim slovima) mogao sam u tih par recenica poruke da pritisnem neko pogresno dugme ali nista sto bi mi izbrisalo poruke i da jesam valjda bi se neki prozorcic sa onim "are you sure...?" pojavio-ali nista.Samo su nestale! I sto je jos zesce,u "sent messages" su mi ostale ali 90% njih sada ne mogu da otvorim a evo sta mi pise umesto texta poruke :

//img20.imageshack.us/img20/8130/outlookgy4.jpg

(a i to sto pise ne funkcionise) Da nije neki j### eni virus ili sta vec.Reparirao sam i windows jer je outlook kao imao neki problem i NISTA!
Da li je neko ikada imao ovakav slucaj-? HEEEELP !!!!

[Ovu poruku je menjao Aleksandar Vasic dana 04.05.2008. u 12:44 GMT+1]
[ Aleksandar Vasic @ 30.04.2008. 19:11 ] @
Pozdrav dexinger,

veoma je teshko odgovoriti na pitanje, moja pretpostavka je da je neki od virusa zato što po slici koju si okačio na rapidshare govori da traži da sa nekog odredjenog mesta skineš taj mail, veoma je moguće da je to mesto odakle navodno skida mail neki reklamni sajt ili spam šta već...
Imaš par tema ispod način kako da povratiš svoje mail-ove


Edit: evo da ne trazis - http://www.elitesecurity.org/t...kako-povratiti-nestale-mejlove

Pozdrav, Aleksandar
[ dexigner @ 30.04.2008. 19:19 ] @
Pa i ja sam pomislio Aleksandre da je virus i verovatno on nesto "mulja" na kvarno kada ja kliknem na ono click jer se nista ne desava.A i vidim da mi nesto komp stuca u poslednje vreme ili je to samo "placebo efekat" .Videcu u svakom sl. ako neko u dogledno vreme moze nesto da mi objasni u suprotnom sledi mu prolecna generalka.
Hvala u svakom slucaju.
[ Aleksandar Vasic @ 30.04.2008. 19:40 ] @
Ukoliko postoji mogućnost generalka je najbolje moguće rešenje ;)

Probaj ovo, na ovoj slici vidim da imaš tekst "Click Here", idi desni klik na "here" i imaćes nešto tipa "copy link location" iskopiraj link i postavi ovde pa ćemo videti za dalje

Pozdrav, Aleksandar

[Ovu poruku je menjao Aleksandar Vasic dana 30.04.2008. u 23:02 GMT+1]
[ dexigner @ 30.04.2008. 23:29 ] @
Pa ajd' da probamo.Imam opcije kada desnokliknem "save target as" i "copy shortcut" ,ja sam ovu drugu jer mi je najbliza tome sto si rekao. I ,sta sad?



athcmd:download
[ Aleksandar Vasic @ 30.04.2008. 23:32 ] @
Attachment Download....znachi da skine attachment,imash li shta u attachmentu? Ajde okachi jedan e-mail....

Edit: mada moze biti i nesto drugo...
[ dexigner @ 30.04.2008. 23:55 ] @
Nemam nista u attachu,mislim da je to bezveze jer mi to pise za sve poruke.Ali pazi sad,ne znam da li postoji neki "sistem" ali ovako: Imam u sent items poruke od februara do danas.Do npr. 16. ovog meseca ( bez obzira na posiljaoca i attachm.) -te otvara a ove od 16. do juce kada mi se ovo sr%$# desilo nece.I opet ove nove od danas hoce da otvara.I to opet bez obzira na attach. ili posiljaoca ,odnosno primaoca.
Inace ne da mi opciju save -kaze "Unable to save message/Error occured. Ne znam ali sve mi ti prozorcici za error deluju malo "newindowski".
What now?
[ Aleksandar Vasic @ 01.05.2008. 00:16 ] @
stvarno ne znam šta bi moglo biti..........ili virus ili bug u outlook-u...
[ dexigner @ 01.05.2008. 00:20 ] @
Probacu prvo antivirus da vidim sta ce da kaze ali nervirace me to sve dok ga OPET ne prtresem i preinstaliram.Pisi propao ceo dan.
[ Aleksandar Vasic @ 01.05.2008. 11:38 ] @
kakav ceo dan?Cela 2 sata su potrebna za instalaciju OS-a sa sve drajverima i neophodnim programima ;)
[ dexigner @ 01.05.2008. 12:48 ] @
Da druze,to je teorijski kad bi te cekao ociscen,formatiran hard disk sa narezanim svim fajlovima koje hocu da sacuvam.Ja to radim malo bolesno detaljno tako da jesam malo preterao (zbog dramatike) da je ceo dan -ali obavezno celo popodne,sa ponovnim instalacijama svih programa i vracanjem fajlova na njihova mesta.Ja to radim ionako svakih mesec-dva pa znam sta me ceka.
U je@#$^$$# em ti Outlook i gde ga instalira...
[ Aleksandar Vasic @ 01.05.2008. 12:52 ] @
zato imash 2 particije na jednoj samo podaci na drugoj samo programi i operativni sistem i kada treba da obarash sistem ovu drugu ne dirash ;)

no, da ne idemo offtopic
[ dexigner @ 01.05.2008. 12:56 ] @
Imam i tri particije ali nikad ne znas sta se sve i gde zavuklo sa interneta.A posto jos nisam kupio externi hard a imam neke vrlo bitne stvari na kompu "nee da rizikujem" (rekoh ja da to malo bolesno detaljno radim)