[ gjoko22 @ 23.05.2008. 08:52 ] @
kad sam hteo da stavim novi update software blokirala a i nemogu da vratim stari software od cd ne prepoznaje ni usb kabel moze li mi neko pomoci
[ Vlaxxy @ 22.06.2008. 21:40 ] @
A da ga Reset-ujes???



[ DeNjo @ 20.08.2010. 08:27 ] @
I meni se to desilo...
Ja sam ubacio novi winceimg.bin i imam sad problem jer mi se pomjerio ekran u lijevu stranu 2 mm i u gornju 3 mm.
Tako da vodis racuna o tome jer ima vise verzija 7934.
Pogledaj ispod ti pise koja je verzija EC:105 ili 106 itd 108...

Ja jos nisam uspio naci verziju EC:105..
Pa ako je kod tebe ta verzija.. mozda bi mi mogao iscitati svoj flash ili bar
napraviti backup pa da ja probam kod sebe restore...

Uglavnom oprez..
[ michea @ 17.10.2010. 10:32 ] @
Caos, izvinite sto ovako upadam u temu ali vidim da se vi dosta razumete oko ovog navigatora. Ja imam isti takav ali od kako je kupljen (ima 3 god) nije nista updat-ovano.. pa bi vas zamolio ako vam nije tesko da mi pojasnite kako da updejtujem softver (ako je moguce) i kako da updejtujem mape, jer je kod mene sve zastarelo
Imam u njemu i karticu i mislim da ima 2 gb.
pleaasseee hellp
[ crews_adder @ 18.10.2010. 19:50 ] @
Citat:
michea: Caos, izvinite sto ovako upadam u temu ali vidim da se vi dosta razumete oko ovog navigatora. Ja imam isti takav ali od kako je kupljen (ima 3 god) nije nista updat-ovano.. pa bi vas zamolio ako vam nije tesko da mi pojasnite kako da updejtujem softver (ako je moguce) i kako da updejtujem mape, jer je kod mene sve zastarelo
Imam u njemu i karticu i mislim da ima 2 gb.
pleaasseee hellp


Najlakse je da pitas ovde.

[ morph11 @ 27.10.2010. 12:04 ] @
Imam novi software za Becker 7934 verzija 1.3.2 i vrlo jednostavno se radi sa njim.
Iskopiras fajlove na karticu, ubacis i resetujes uredjaj na dnu.
Sam ce sve fajlove potegnuti sa kartice. Ali ne posedujem ni jednu mapu za taj Becker,pa bih razmenio sa onim ko ima mape.
Naravno, besplatno.

[email protected]