[ Dexxy @ 25.05.2008. 12:58 ] @
Cao ljudi....

Evo vec nekoliko dana pokusavam da nadjem odgovarajuci bluetooth headset za moje potrebe (uslove).
Probao sam do sada 4 modela:

Logitech HS02-V07 (ima najveci domet, najbolji zvuk, ali otpade mi uvo posle sat, dva)
Nokia BH-203 (slabiji od prethodnog, domet, zvuk, ali je bolji za uvo, ali posle 3 sata opet pocinje da zulja)
Canyon-BTH1 (dobar zvuk, domet 3 metra bez pregrada, slaba baterija, extra za uvo)
6xx Plantronics (dobar zvuk, domet 3 metra bez pregrada, baterija ok, extra za uvo)

E sad...meni treba da ima sto veci domet i sto udobnii za nosenje, zivim u stanu gde je slab domet pa koristim skoro ceo dan headset. Sta mi mozete preporuciti?
Da ima dobar domet, da je ok baterija, da je lak i udoban za nosenje.

hvala PoZZ
[ Dexxy @ 11.08.2008. 00:41 ] @
Nema nikakvih predloga ....
[ Catch 22 @ 11.08.2008. 01:33 ] @
^ Verovatno zato što je najudobnije bez tog čuda...
[ Dexxy @ 11.08.2008. 03:35 ] @
Treba mi kad sam u u stanu samo na jednom mestu imam signal. pa kad nosim duze od dva sata otpade mi uvo, promenim na drugo i opet ubi :)
[ Primedex @ 04.10.2008. 17:40 ] @
Dexxy jesi nesto saznao, i ja imam slican problem ali kod mene u firmi nema dometa a najblize mesto sa dometom je tacno 11 metara od mene, imas li neko resenje. Meni bi odgovarali i da produzim obican handsfree na 11 metara ako je izvodljivo, cuo sam da moze da se koristi stariji model tel. koji ima prikljucak za dodatnu antenu a drugi kraj se stavi na mesto gde ima dometa.
Pomozi, kako god.

Pozdrav
[ Dexxy @ 09.10.2008. 11:52 ] @
Nista...probao milion modela..ili su neudobni a rade ili udobni ali ne rade..

PoZz