[ Ungachacha @ 27.05.2008. 01:22 ] @
Zdravo svima!
Moj prvi post na ovom forumu (a vec cu da trazim pomoc,ne tucite me molim vas :D ).Zanima me MCSE sertifikat.I duze vremena sam citao ovde postove i raznorazne dileme tipa "da li upisati kurs ili ne? jel bolje samouko ili ne?" i tako dalje.... Ide leto,a ja vremena na pretek.Resio sam da ovo leto posvetim ucenju i spremanju za MCSE sertifikat.E sad,naime izgleda da je veoma tesko naci grupu za kurs tokom leta po ovim nasim beogradskim skolama (Vinca,CET i tako dalje....).A ja BASH NE ZELIM da progluvarim ovo leto te sam onda odlucio da lepo zagrejem stolicu i 3-4 meseca posvetim ucenju i spremanju za polaganje ovih 7 ispita.
Problem je sto nemam nikoga da mi da putokaze u ucenju.Predznanje mi je na nivou hardvera,odrzavanja racunara,odlicno poznajem XP os,dosta ucim teorije o protokolima i samim mrezama... Ali bash u svojoj okolini nemam nikoga ko poznaje materiju i ko bi mogao da mi pomogne,tako da ste mi trenutno najbolje resenje
VI !
Prvo da napomenem,ne nteresuje me kombinacija da "prevarim ispit" (da se grubo izrazim),vec da stvarno to naucim.
Kako da krenem?koja literatura?nije mi problem da dam pare za "zive knjige" i da odem u poveci soping u knjizarama,isto tako mi nije problem da poskidam PDF formate (engleski znam tako da nije problem da citam knjige na isto jeziku).

Znaci jedino sto trazim od vas je PUTOKAZ. Kako?Gde?Sta?Koje knjige?da li postoje video zapisi predavanja?kojim redom da spremam ispite?

Sve sto mozete da mi pomognete,svaki savet,ama bilo sta.... bio bih vam zahvalan do neba...
[ Milosh Ivackovic @ 27.05.2008. 23:02 ] @

Sve sto te zanima, vec postoji na forumu ... i to vishe nego dodvoljno.
[ Ungachacha @ 27.05.2008. 23:09 ] @
da,da... bash sam "cesljao" forum zadnjih 24h i pronasao pregrst korisih infoa... izvinjavam se zbog nove teme...
[ Shmeker1 @ 01.08.2008. 00:45 ] @
Prijatelju ja sam trenutno na Visokoj tehnickoj i mi ucimo iz knjige "Savremene komunikacije, tehnologije i mreze" od William A. Shay-a i to sve radimo iz predmeta Racunarske mreze.Knjiga je jako obimna i dosta stvari mozes naci u njoj!

Naravno i na forumu mozes naci mnogo toga ;)