[ mxmax @ 29.05.2008. 17:18 ] @
Blokiran mi je moneybookers racun, nisam siguran zasto, ali pretpostavljam da je zbog toga jer ga duze vrijeme nisam koristio. Nisam imao nista para na njemu. Sad mi opet treba moneybookers, ali zelio bih vratiti ovaj racun jer mi je tu kartica verifikovana... Kada se logujem pise mi sledece:
Your account is closed. If you wish to reopen your account, please call our customer service team on +44 870 383 0232 .

Posto ja ne znam bas engleski ni kad pisem, a kamoli da pricam, jel ima neko ko bi mi mogao pomoci oko ovog?
I da li bi mi vrijedilo poslati mail?

Ne mogu doci ni od mail adrese, jer to mogu vidjeti samo ulogovani clanovi, a ja se ne mogu ulogovati.... Otvorio bih ja drugi nalog, ali mislim da ce biti problema ako ponovo pokusam verifikovati istu karticu....

[ Strale @ 29.05.2008. 21:33 ] @
nadji nekog ko zna dobro engleski
[ mxmax @ 29.05.2008. 23:13 ] @
Citat:
Strale: nadji nekog ko zna dobro engleski


Evo trazim.... Jel ima ko??? :-)
[ Markoxxx @ 13.06.2008. 18:04 ] @
da nisi koristio mozda merchant scriptu negde.. ili tako nesto, ili ako nisi uopste koristio, ne bi trebalo da ti zatvore kako tu pise, a ne zakljucaju kao sto si ti rekao... posalji im kratak mail.. samo u cemu je problem i da bi zeleo da ga aktiviras i ili tako nesto...
[ mxmax @ 24.06.2008. 14:53 ] @
Ne mogu ima poslati mail, jer dok se ne logujem ne mogu doci do maila na koji da im se zalim, a da se logujem ne mogu, jer mi je blokiran acc... Opet kazem sve je super radilo dok sam ja dolazio na acc... Verifikovao sam skoro sve, karticu, adresu i ne znam jos nesto je mislim bilo... Onda sam skinuo sve pare i nisam dolazio par mjeseci, kada sam se vratio nisam se mogao logovati, nisam nikakve skripte koristio (bar ne da ja znam)...

Jel moze neko uci na svoj moneybookers, pa da vidi mail na koji bi mogao da pitam sta mi je sa acc-om?

P.S.

Strale ako mozes posalji mail za mene, pokusao sam ti odgovoriti, ali moram cekati onaj limit da istekne...

[Ovu poruku je menjao mxmax dana 24.06.2008. u 16:12 GMT+1]