[ Zhana @ 02.06.2008. 09:09 ] @
Ima već nekoliko dana kako nikako ne uspevam da se ulogujem na gmail. I Gmail Notifier u okviru Firefox-a stalno iznova pokušava da pristupi pa ništa. Ne znam da li je to neki problem kod njihovog servera ili samo kod mene. Čak sam pokušala sa brisanjem cookija ali ni posle toga nisam uspela. Pokušavala sam da Inboxu pristupim i iz Internet Explorera, ali nikako ne može da se uloguje na bilo koju adresu koja počinje sa - mail.google -

Da li neko zna nešto o tome?

Hvala unapred.
[ bags @ 02.06.2008. 10:11 ] @
Ako pristupas sa posla mozda je sajt blokiran. (barem je kod mene tako)
[ Catch 22 @ 02.06.2008. 11:31 ] @
Probaj ponovo link Gmail Login

Gmail je moguće koristiti kao normalan nalog iz Outlook Expressa / MS Outlooka i ostalih programa, bez potrebe logovanja na online nalog na Gmail serveru.
Potrebno je da prethodno u vašem online Gmail nalogu, u podešavanjima uključite POP3 pristup.
Potom podesite vaš email program kao na slikama ispod:

[ Schmidt @ 02.06.2008. 11:35 ] @
Ako je blokirano od strane sysadmina u firmi onda ne vjerujem da cje i pop3 pristup raditi.
Predlazhem da probash preko nekog od free proxy servera, bicje sporije ali cje posluzhiti svrsi.
[ mmmilan @ 02.06.2008. 22:27 ] @
Jel ti novijeg datuma nalog?
Ja sam tetki napravio nalog na novom kompu, i posle par dana ona me zove i kuka kako windows mail nece da se konektuje...
Ja probam da se ulogujem preko webmail-a, nece. Probam da napravim novi nalog pod istim username-om, nece, kaze da nalog vec postoji.
Nisam papan, nisam zaboravio sifru... zapisao sam :)
Posle malo guglanja natrcim na ovaj link:
http://www.personalmag.co.yu/?p=920
Procitaj ovo, mozda je to kod tebe problem.
E sad, moze da se pise guglu, da se greska ispravi...
Ali posto mi nije bilo bitno da se cimam, podesio sam windows mail da koristi mail od provajdera i mirna bosna.
Nadam se da sam pomogao.
[ Zhana @ 05.06.2008. 08:54 ] @
Hvala veliko na odogovorima.
Ali i dalje ima problema:

Citat:
Catch 22: Probaj ponovo link Gmail Login

ovde uopste ne mogu da pristupim, stalno pokazuje Loading... Isto se desava kada pristupim bilo kojoj adresi koja pocinje sa https://www.google.com. Ne znam da li bih uopste mogla da pristupima online Gmail nalogu.


Citat:
mmmilan: Jel ti novijeg datuma nalog?

Nalog imam vec nekoliko godina, i ne samo jedan, ali sada ne mogu nijednom da pristupim.

Citat:
mmmilan: Posle malo guglanja natrcim na ovaj link:
http://www.personalmag.co.yu/?p=920
Procitaj ovo, mozda je to kod tebe problem.

Kada odem na ovaj sajt pokazuje mi - Account you are trying to reach is expired or suspended. For more info...
Dobro bar moze da se kontaktira telefonom ako ne mogu nista drugo da uredim.


U svakom slucaju nastavicu da iznalazim resenje.

Jos jedanput hvala veliko na odgovorima.









[ Bojan Basic @ 05.06.2008. 17:26 ] @
Zhana, probaj sada.
[ milo @ 07.07.2008. 12:22 ] @
Vredi probati

https://mail.google.com/mail

Google kaze:

Gmail offers an encrypted site for extra security. Because browsers and security applications are more likely to trust encrypted data, visiting Gmail through its encrypted login will often resolve issues caused by that software.

Imao sam isti problem i pomoglo je !
[ Zhana @ 10.10.2008. 01:25 ] @
Posle dužeg vemena uspela sam da rešim problem, tačnije da otkrijem gde ne štima, i to sasvim slučajno.
Srećom, nema nikakve veze sa mojim kompjuterom.
Po svemu sudeći u pitanju je provajder. Kada koristim Bitsyu.net nikako ne mogu da otvorim ni jedan gmail nalog. Međutim, ako se ulogujem preko nekog drugog provajdera nema nikakvih problema.

Da li se ikada nekome desilo ovako nešto, i kako je to moguće?


[ sdurut @ 10.10.2008. 07:27 ] @
Pretopstavljam da je u pitanju ADSL pristup. Ovi u Telekomu menjali su MTU ratu na DSLAM-ovima, a stara setovanja su ostala na ADSL ruteru i eto problema. Za više informacija koristite Search foruma i reč MTU
[ Zhana @ 10.10.2008. 09:01 ] @
Citat:
sdurut: Pretopstavljam da je u pitanju ADSL pristup.


Ne, u pitanju je dial up.
Možda bi se moglo smatrati srodnim?
[ Aleksandar Vasic @ 31.10.2008. 20:15 ] @
moguce da filtriraju, pa da ne mozes da pristupis gmail-u, tako sam cuo da mt:s ne dozvoljava pristup microsoft sajtovima i takodje msn-u
[ koska @ 31.10.2008. 22:54 ] @
Imam na gmailu prebacene neke fajlove (kao backup) koji su velicine 20,000,000bajtova (sto je manje od 20mb)... uspesno sam ih poslao sam sebi pre mesec-dva...

medjutim, danas kad sam pokusao te fajlove da posaljem na drugi gmail nalog (sto sam vec radio ranije), dobio sam gresku da poruka prelazi dozvoljen limit (?)

da li neko zna da li je to google smanjio mozda ogranicenje za attachmente?
[ Backy @ 01.11.2008. 10:28 ] @
iz gmail helpa
Citat:
When you add an attachment, the size of a file may increase because transport encodings are automatically added. (Transport encodings are the information that allows your message to be safely sent and read.)

This means that in some cases, attachments that are 17 to 20MB in size may push the total message size above 20MB. When this happens, Gmail displays a warning that your message exceeds the 20MB limit.
[ mare81 @ 05.08.2010. 20:54 ] @
Imam problema sa logovanjem u gmail ... jednostavno nece tastatura da mi kuca nista u boksovima za username i pasword .... Sta se to desava ... koristim firefox... ali probao sam i chrome i explorer .... POMOZITE !!!
[ djordje1979 @ 06.08.2010. 00:56 ] @
Probaj copy paste tehniku :P
[ mare81 @ 08.08.2010. 00:16 ] @
Vidis nisam se setio toga, i interesantno je pa radi!!!! Jos vise je interesantnije je to sto i na yahoo takodje isto se desava! ... i jos nesto, takodje nece da mi downloaduje nijedan klip sa youtube-a ... ne znam da li to ima veze ...... pomozite ako vam padne nesto na pamet!