[ trader6 @ 20.06.2008. 13:18 ] @
Probajte novu mt:s uslugu koja će Vam olakšati komunikaciju i postati vaša desna ruka. SMS asistent je dostupan svim prepaid i postpaid korisnicima, a omogućava korišćenje sledećih servisa:

SMS kopija na e-mai
Prosledi moj SMS
SMS automatski odgovor
Moj SMS potpis


Nije losa fora, prvo besplatne poruke, pa onda asistent 100 kinti mesecno :)))

http://www.mts.telekom.yu/index.php?ID=2257
[ agasoft @ 20.06.2008. 14:09 ] @
Glupost na kvadrat...
[ drdrksa @ 20.06.2008. 17:18 ] @
Slazem se da je glupost :) Neupotrebljivo :)
[ Slobodan Milivojevic @ 20.06.2008. 18:31 ] @
Pa bedak sto ne moze SMS da se preusmeri... Mada meni treba obrnuto SMS preusmeravanje Telenor na mt:s.
[ enthusy @ 20.06.2008. 18:51 ] @
Još jedna glupost mt:s-a za koju traži 117 dinara mesečno, njegovu već poznatu pretplatu za sve žive gluposti koje izmisli!
[ Joker @ 20.06.2008. 18:59 ] @
Kako si došao do cifre od 117 dinara ?
Usluga je upotrebljiva, e sad ko će je i koliko koristiti...
Uz uslugu duo sim pored preusmerenja poziva možeš sada i poruke da preusmeriš. Što više usluga to bolje, svako će koristiti ono što mu odgovara.
[ behemot78 @ 20.06.2008. 19:00 ] @
Ne mogu da verujem da su komentari da je usluga glupa... Alo ljudi, pa dobili smo mogucnost preusmeravanja poruka! Ja sam vec aktivirao uslugu na 2 prepaid broja koje slabije koristim, i najzad sam miran - sms asistent + preusmeravanje poziva zajedno znace mnogo, barem meni.
[ agasoft @ 20.06.2008. 20:46 ] @
Da, preusmeravanje poziva, ali samo na mt:s mrežu? Da li se preusmeravanje
naplaćuje isto kao i slanje sms-a?
[ Jbyn4e @ 20.06.2008. 21:04 ] @
Sve se naplacuje moj dragi nezaposleni covece :)
http://www.mts.telekom.yu/index.php?ID=22604&Type=1
Citat:

Preusmeravanje dolaznih poziva na drugi telefonski broj naplaćuje se po ceni istoj kao kada pozivate taj broj s Vašeg mobilnog telefona (obratite pažnju da je pozivanje Vaše govorne pošte besplatno, pa je i preusmeren poziv na govornu poštu za Vas besplatan). Usluga preusmeravanja poziva ne podrazumeva preusmeravanje SMS poruka.

Jednostavno ne razumem tvoje komentare. Ako je nesto tebi glupost, ne znaci i da je nekom drugom. Sad ces jos da kazes i da je preusmeravanje poziva glupost.

Ne branim mts (nemoj neko pogresno da me shvati, oni su svi tu samo da sto vise para izmuzu od korisnika, kao i bilo koja druga "bransa"), ali sto vise usluga budu imali, vise ce biti konkurentni ostalim operaterima.
[ behemot78 @ 20.06.2008. 21:37 ] @
Citat:
agasoft: Da, preusmeravanje poziva, ali samo na mt:s mrežu? Da li se preusmeravanje
naplaćuje isto kao i slanje sms-a?
Sta li znaci ovo pitanje? Je l' moguce da ne znas kako funkcionise prastara usluga zvana "preusmerenje poziva"? Pozive mozes da preusmeris na bilo koji broj, ne mora da bude mts-ov. Ono o cemu ovde pricamo je SMS Asistent,nova usluga, koja izmedju ostalog pruza mogucnost preusmerenja poruka na bilo koji broj iz mts mreze. Ja inace odavno ne koristim Telenor mrezu, tako da mi ne smeta sto nema preusmeravanja poruka na Telenor i VIP. Preusmeravanje poruka se ne naplacuje, barem meni danas nijedna preusmerena poruka nije naplacena na prepaid broju.
[ agasoft @ 20.06.2008. 22:58 ] @
Jbyn4, preusmeravanje poziva koristim, i znam da se naplaćuje, i treba da se
naplaćuje.
Meni treba preusmerenje SMS-a, ali ne u okviru iste mreže, jer koja mu je
onda svrha?
Zamisli kad bi se naplaćivalo preusmerenje poziva, plus sto osamnaest dinara
mesečno?
Što se tiče moje nezaposlenosti ona je samo takva u zakonskim okvirima.
Srećom, moji roditelji ne plaćaju moja preusmerenja. :)
[ agasoft @ 20.06.2008. 23:00 ] @
Ne razumemo se!
Ja govorim o preusmerenju poruka. Preusmerenje poziva koristim godinama i
znam i kako služi i kako se koristi. Govorim o nehumanom preusmerenju SMS-a
koje nema svrhe zato što je dato samo u jednoj mreži!!! Suludo!
[ behemot78 @ 20.06.2008. 23:33 ] @
Znaci da krenemo sa prikupljanjem potpisa za peticiju kojom cemo zahtevati ukidanje te "sulude" usluge... Meni usluga nije suluda jer imam nekoliko mts brojeva, a kome je suluda nek je ne koristi i to je to.
[ Jbyn4e @ 20.06.2008. 23:35 ] @
Sto suludo, stvarno, ako covek zeli da mu sve poruke stizu na jedan broj (u okviru iste mreze), njemu ce biti korisno.

Inace, po formulaciji koja je data na sajtu, mislim da se plati samo ta pretplata, a preusmeravaje se onda ne naplacuje posebno. Isto kao kad bi umesto da placas preusmeravanje poziva svaki put, platio neku pretplatu i posle nista za preusmeravanje poziva.

Ili nisam u pravu?
[ behemot78 @ 20.06.2008. 23:50 ] @
Da, meni danas nista dodatno nije naplaceno, ako ne racunam poruke koje sam slao na 7779 za aktivaciju pojedinacnih servisa. Mada se plasim da ce to mozda i uvesti uskoro...
[ maxxxic @ 21.06.2008. 00:17 ] @
Citat:
agasoft: Ne razumemo se!
Ja govorim o preusmerenju poruka. Preusmerenje poziva koristim godinama i
znam i kako služi i kako se koristi. Govorim o nehumanom preusmerenju SMS-a
koje nema svrhe zato što je dato samo u jednoj mreži!!! Suludo!


ma razumemo se Aco ( pusti bre "bandero-udarače" molim te ) jeste suludo da preusmerenje SMS-ova bude ograničeno samo na istu tj. matičnu mrežu , ne gubi smisao ali je takođe i kao usluga onda nepotpuna , zar ne ???

meni lično je potrebno da dobijam poruke , o propuštenim pozivima upućenim na 064 , na 063 ( http://www.elitesecurity.org/t318143 ) a bilo bi lepo da mogu da preusmerim i SMS poruke , sa 064 na 063 takođe . naravno po nekoj razumnoj ceni !!???

takođe bi lepo bilo kada bi mi MTS naplatio samo uspostavu poziva ( 2-3 rsd ) prilikom preusmerenja poziva upućenog na 064 na 063 , ali . . . .
[ agasoft @ 21.06.2008. 00:56 ] @
Humano je ako se plaća samo pretplata, ali meni totalno beskorisno, jer ja
imam od svake mreže op jednu karticu..
[ Jbyn4e @ 21.06.2008. 07:43 ] @
Aco, pa onda ova usluga nije za tebe. Ima kome ce biti korisna, a tebi nije.
Uostalom,imas forum na mondu (eno ima i linkna drugoj temi, ali mozes i direktno da odes) pa tamo postavi pitanje, mozda ce na tvoj zahtev i tako nesto da uvedu?

A humanost nema nikakve veze sa svim tim i koristi se cesto u pogresnom kontekstu. Citiracu udzbenik iz odbrane i zastite iz moje srednje skole (davno to bese):
"Hidrogenska bomba je humana bomba jer unistava SAMO ljude i zivotinje"
[ trader6 @ 17.10.2010. 10:31 ] @
Meni treba konkretan odgovor - da li se kod preusmeravanja sms-a, broju sa koga se preusmerava naplacuju poruke kao da ih on salje
[ owim @ 17.10.2010. 23:46 ] @
^ Ne!