[ zoltanPA @ 26.06.2008. 20:27 ] @
Zelim da vas upozorim da je ceo CASHFIESTA program cista prevara.

naime..

uclanio sam se kod njih krajem marta. i naravno posle cele frke oko skidanja njihovog softvera (iskljucivanje antivirusa posto im softwer detektuje ko virus), sam poceo da ih koristim.

polagano sam koristio sistem tokom marta i aprila i posto mi tad "zarada " bila mala zato sto nisam mnogo bio za kompom sve
je bilo u redu. izracunali mi zaradu i upisali na konto.(nekoliko dolara).
Zatim sam u maju imao ceo mesec slobodan pa sam non stop visio za kompom surfujuci i igrajuci neke online igrice,
naravno uz cashfiestu. i skupio sam nekih njihovih 120000 bodova i posto sam obisao neke njihove affijate izracunao
sam da sam zaradio nekih 40ak $.
i ovaj mesec sam dosta provodio uz net i cekajuci kraj ovog meseca da mi obracunaju zaradu za maj stize neprijatno
iznenadjenje.
smradovi mi obrisali svu predhodnu zaradu i sve poene sto sam skupio za ovaj mesec.

Naravno stigao mi mail od njih sa obrazlozenjem da sam koristio neke "violator" sisteme i da mi je kazna brisanje zarade.

napominjem da nisam koristio nikakve dodatke kao npr muvatore kursora i sl.

sustina je u tome da one affijate programe koje sam otvorio da bi povecao vrednost njihovih bodova,
su bili oni koji nisu trazili da se plate(sa dna njihove liste affijata).

Znaci Cashfiesta je cista prevara. Ljudi ne nasedajte na njih.

molio bih moderatore da ne brisu ovu postavku jer sam nov a zeleo sam da upozorim vase clanstvo na ovu prevaru
[ Dareee @ 28.06.2008. 21:37 ] @
mnogu scamove na web ima...ne nasednujej...if something's too good to be true, it probably is.