[ -VeGeTa- @ 30.06.2008. 08:33 ] @
Ovako ja koristim bnet a prijatelj tcom, neki dan smo se culi jer mi je isa pokazati neke stvari na netu i meni nista od toga ne otvara a njemu da ,otvara sam u Ie,Firefox onda sam pomislia da mi je mozda neki virus ili slicno jer njemu od 10stranica otvara sve meni nista .skenira sam kompjuter i nista cist ka suza.

Kako bi se mogao rijesit taj problem imaju li neke stavke koje blokiraju otvaranja specificnih stranica(XXX stranica),postoji li neki nacin za to ?? Jer sve sam proba i pari mi kao da mi internet blokira to da nemogu uci u takvo nesto
[ yeljko @ 30.06.2008. 09:52 ] @
Mozda zastita koju koristis ti blokira XXX stranice.
Ako je Kaspersky pogledaj u opcijama.
[ Rekla Kazala @ 30.06.2008. 17:00 ] @
Moderni internet pretraživači kao što su IE7 i Firefox 3 i Opera 9.5 imaju u sebi zaštitu protiv zlonamernih internet stranica. Što je vrlo zahvalno. Moguće je da te stranice i nisu tako dobre (sigurnosno) i da ti pretraživači nedaju da ih otvoriš iz najbolje namere. Najčešće su XXX stranice u pitanju kod širenje zlonamernog koda.
[ -VeGeTa- @ 30.06.2008. 20:45 ] @
Koristin novi nod32 nije do browsera jer sam skida i slabije verzije i opet nista ,proba sam i preko laptopa opet nista ,ne znam u cemu bi moga biti problem iskljucim nod32 i opet nece
[ yeljko @ 30.06.2008. 21:30 ] @
A jel ti moze neku drugu xxx stranicu otvarati,koja nije od tih sto ti hoces.
Recimo ja kad sam koristio jedan drugi internet nisam mogao ici na neke stranice.
Bio mi je zabranjen pristup.
Nisam cak mogao ni na crnu b_rzu?
[ -VeGeTa- @ 30.06.2008. 21:48 ] @
Nece nijednu da otvori proba sam razne nece,tako da mislim da je nesto do interneta kojeg imam a i da odem u router postavke nebi zna sta treba podesiti i slicno ,tako da ne znam u cemu je problem