[ Nebojsa @ 22.10.2001. 19:21 ] @
Mozeli mi neko dati user-a na PSYbnc-u ... ?
[ Darko Pipic @ 22.10.2001. 21:05 ] @
Mislim da ce ti to tesko neko dati.
[ zgubidan @ 23.10.2001. 11:28 ] @
ako ti je stalo da ti ostali ne vide IP onda koristi ssh port forwarding ... znaci treba ti samo shell, mozesh naci free shell koji ne dozvoljava procese, vazno je samo da daje ssh pristup a 99% je takvih.
iz linuxa je neshto sa -L .. uradi 'man ssh' a pod windowsom cini mi se da secure CRT ima tu mogucnost.Josh ce ti negde stojati root@***** npr. [email protected] ;>>>
a ako zelish da ti stoji nick na ircu i kad nisi tu .. onda ti ne mogu pomoci ...
[ Darko Pipic @ 23.10.2001. 16:26 ] @
Pa pazi, ako ima shell ima i bouncer tako da od toga nista.
Shell tesko mozes da kupis jer rade provere telefona, jedino da ti neko da, a to ti je najbolje da trazis na irc-u, probaj na miss-serbia, tamo ima milion ljudi i udji u neki lamerski kanal i zamoli ih da ti daju ukoliko imaju.

Bojan Bašić: obrisan nepotreban citat

[Ovu poruku je menjao Bojan Basic dana 14.03.2004. u 03:10 GMT]
[ zgubidan @ 23.10.2001. 16:38 ] @
Citat:
TheGhost je napisao:
Citat:
zgubidan je napisao:
ako ti je stalo da ti ostali ne vide IP onda koristi ssh port forwarding ... znaci treba ti samo shell, mozesh naci free shell koji ne dozvoljava procese, vazno je samo da daje ssh pristup a 99% je takvih.
iz linuxa je neshto sa -L .. uradi 'man ssh' a pod windowsom cini mi se da secure CRT ima tu mogucnost.Josh ce ti negde stojati root@***** npr. [email protected] ;>>>
a ako zelish da ti stoji nick na ircu i kad nisi tu .. onda ti ne mogu pomoci ...


Pa pazi, ako ima shell ima i bouncer tako da od toga nista.


hmmmm .. ima shell ima i bouncer ????????
ja govorim o free shell-ovima na kojima ne mozesh da ostavljash procese.
a takve mozesh lako da nadjesh.
o cemu ti ???

[ Nebojsa @ 26.10.2001. 21:15 ] @
hehe ma ljudi nije meni do toga da mi se nevidi host nego treba na nekom irc serveru da mi ostane nickname kad ja nisam tu pa zato je PSYBNC ...
[ CONFIQ @ 26.10.2001. 22:48 ] @
nebojsa mi znamo sta je PSYBNC ali ne verujem da ce neko da ti da zato sto za to se placa... Cak i da neko ima ne vidim razlog da ti da...
inace ako bas hoces (nadam se da znas Engleski) idi na irc.dal.net i pokusaj da se trade-ujes


Ali ozbiljno i da imam shell zasto bi ti dao PSYBNC samo da laggujes shell sa time...
[ Zoran Rašković @ 26.10.2001. 23:08 ] @
ja imam 24/7 net makinu i NE DAM shell nalog!
[ Darko Pipic @ 27.10.2001. 01:33 ] @
Hvala sto si nas obavestio, ubuduce nemoj. OK?

Bojan Bašić: obrisan nepotreban citat

[Ovu poruku je menjao Bojan Basic dana 14.03.2004. u 03:11 GMT]
[ Darko Pipic @ 27.10.2001. 01:35 ] @
Nebojsa, kao sto rekoh, nece ti to niko dati bez trade-a, sem ukoliko ne naletis na neku budalu mada nema sanse. Znaci irc.dal.net #cc pa trade.
[ Floyd @ 27.10.2001. 09:39 ] @
Ili moljakas IRCOPa da ti da spoof,kao sto si uradio na balcan.netu
BTW: ko ti je dao "is.the.exploit.master" ?
hehehhe
[ Nebojsa @ 27.10.2001. 11:46 ] @
haha ma to je na bnc-u Vhost ...
[ Floyd @ 27.10.2001. 12:40 ] @
Zasto onda ovde trazis bnc kad vec imas taj "is.the.exploit.master" (svaki put se nasmejem kad vidim ovo) ????
[ CONFIQ @ 27.10.2001. 13:02 ] @
Floyd: ima razlike izmecu PSYBNC i BNC
PSYBNC ti ostavlja nick na serveru kada si off-line
BNC- ti daje Vhost
[ stinger @ 27.10.2001. 14:50 ] @
to bi bilo kao da ti je dao shell posto ima rem. expl za psybnc.. :)
[ Floyd @ 27.10.2001. 15:16 ] @
Citat:
C0NF0RTY je napisao:
Floyd: ima razlike izmecu PSYBNC i BNC
PSYBNC ti ostavlja nick na serveru kada si off-line
BNC- ti daje Vhost

Ma jasno je to meni,nego za koji k**** trazi kad vec ima,on je rekao da su njegove potrebe da kad nego pogleda koji IP ima da pise "is.the.exploit.master" (hehe) ,to vec ima.
Zato ga pitam zasto vec trazi kad ima i dobro ga sluzi?
[ CONFIQ @ 27.10.2001. 15:24 ] @
is.exploid-master.com
je BNC jednog decka koji je dao svima da ga koriste to nije nebojsino
[ Darko Pipic @ 28.10.2001. 16:07 ] @
Citat:
C0NF0RTY je napisao:
Floyd: ima razlike izmecu PSYBNC i BNC
PSYBNC ti ostavlja nick na serveru kada si off-line
BNC- ti daje Vhost


CONFORTY: zasto pricas nesto o cemu pojma nemas. PSYBNC je vrsta bnc-a odnosno bouncera koji najvise sluzi da ti ostavlja nick na chatu i da ti daje drugi host. BNC ne daje vhost, on sam po sebi ima neki IP, a ti mozes da kupis odnosno da nadjes od nekog neki Vhost(virtual host) pa da ga promenis i budes npr [bold] is.the.exploit.master.com [/bold]. Imas ti raznis bnc-a, nije psybnc jedini, uostalom www.google.com pa se obrazujte, i da zavrsimo vise sa ovim.
Nebojsa, to sto ti trazis ti niko ovde nece dati.

Pozdrav
TheGhost
[ Darko Pipic @ 28.10.2001. 16:12 ] @
Citat:
Floyd je napisao:
Citat:
C0NF0RTY je napisao:
Floyd: ima razlike izmecu PSYBNC i BNC
PSYBNC ti ostavlja nick na serveru kada si off-line
BNC- ti daje Vhost

Ma jasno je to meni,nego za koji k**** trazi kad vec ima,on je rekao da su njegove potrebe da kad nego pogleda koji IP ima da pise "is.the.exploit.master" (hehe) ,to vec ima.
Zato ga pitam zasto vec trazi kad ima i dobro ga sluzi?


Floyd, uopste nije rekao da mu treba drugi ip, nego da bude 24/7 online na irc-u !
[ Floyd @ 28.10.2001. 16:51 ] @
doh!
Izvinjavam se.Lose sam procitao.
[ CONFIQ @ 28.10.2001. 16:54 ] @
TheGhost:
rekao sam mu da BNC daje vhost u znacenju da mu menja pravi IP(bilo da je to IP shell-a ili nekog kupljenog Vhost-a to i dalje ostaje Vhost).
Samo sam hteo da mu kazem kakva je razlika!
PSYBNC je (kao sto si rekao) BNC samo sto ima opciju "/addserver $server"
[ Darko Pipic @ 28.10.2001. 18:39 ] @
Malo jasnije pišite, da ne bude zabuna, sto kraći i konkretniji odgovori. Nebojša je pitao da li može neko da mu da psybnc nalog, a mi ovde roman napisasmo.
[ CONFIQ @ 28.10.2001. 18:56 ] @
pogledaj.. ja nisam komunista i da cim pogledam pitanje da mu odgovorim i da cutim
mislim da sam dosao ovde da bi razgovarao malo i sa drugim ljudima...

forum nije da bi se samo odgovorilo na necije pitanje i cutalo forum je da bi ljudi raspravljali o temi and you should know that right?
[ Darko Pipic @ 06.11.2001. 19:24 ] @
Pa bas i ne mogu da se slozim sa tobom, OK je da pricas sa nekim o temi, ali ne i da mu govoris pogresno, npr. ja kazem jedno, ti drugo, neko trece i sta ce taj covek da pomisli sta je ispravno. Ako znas odgovor, slobodno reci, ali nemoj pricati o necemu o cemu ne znas, ili makar napomeni da nisi siguran, mozda neko drugi zna odgovor.

P.S: CONFORTY, ovo su dobronamerni saveti.

poz.

Bojan Bašić: obrisan nepotreban citat

[Ovu poruku je menjao Bojan Basic dana 14.03.2004. u 03:13 GMT]
[ CONFIQ @ 07.11.2001. 08:23 ] @
Ali fora je u tome sto nisam nista rekao sto nije istina!!!
Rekao sam floyd-u ukratko kakva je razlika izmecu psybnc-a i bnc-a a ti si bas to potvrdio samo sto si mu objasnio opsirnije

Citat:
TheGhost je napisao:
sto kraći i konkretniji odgovori. Nebojša je pitao da li može neko da mu da psybnc nalog, a mi ovde roman napisasmo.


To je sto se ja ne slazim s time jednostavno zvuci da si ti ovde boss i da komandujes drugima sta da pisu.

P.S.Ok nema veze zakljucaj ovu temu