[ esasa @ 01.07.2008. 10:22 ] @
| Niko se nikad nije susreo sa ovim problemom? Ne mogu da vjerujem? Postovane kolege, jos jednom Vas molim da malo proceprkate po Vasem iskustvu i ako nesto neko ima na umu da mi javi. |
|
[ esasa @ 01.07.2008. 10:22 ] @
[ Getsbi @ 01.07.2008. 10:37 ] @
Kolega Catch 22 ti je dao odgobor. Program je zaštićen. Radi se o administratorskim i drugim pravima nad bazom.
Problematična je tvoja rečenica ".....imam bazu podataka u Accessu 97 ....." Ako nešto imaš i došao si legalnim putem do toga onda si ga: 1. sam napravio 2. neko ti je dao ili poklonio 3. neko ti je prodao U sva tri poznata slučaja trebalo bi da imaš ključ za grupna i personalna ovlašćenja nad bazom podataka. U protivnom, na ovom forumu nećeš naći odgovor koji će te zadovoljiti. Copyright (C) 2001-2026 by www.elitesecurity.org. All rights reserved.
|