[ esasa @ 01.07.2008. 10:22 ] @
Niko se nikad nije susreo sa ovim problemom?
Ne mogu da vjerujem?
Postovane kolege, jos jednom Vas molim da malo proceprkate po Vasem iskustvu i ako nesto neko ima na umu da mi javi.
[ Getsbi @ 01.07.2008. 10:37 ] @
Kolega Catch 22 ti je dao odgobor. Program je zaštićen. Radi se o administratorskim i drugim pravima nad bazom.
Problematična je tvoja rečenica ".....imam bazu podataka u Accessu 97 ....."
Ako nešto imaš i došao si legalnim putem do toga onda si ga:
1. sam napravio
2. neko ti je dao ili poklonio
3. neko ti je prodao
U sva tri poznata slučaja trebalo bi da imaš ključ za grupna i personalna ovlašćenja nad bazom podataka.
U protivnom, na ovom forumu nećeš naći odgovor koji će te zadovoljiti.