[ iizuzetan @ 14.07.2008. 23:09 ] @
Zdravo. Imao sam google adsense nalog ali su ga deaktivirali. Da li neko zna da li ima efekta da se zalim? Stvarno mi nije jasno zasto sam banovan jer nisam nikad kliknuo, ne samo na svoje, vec i na bilo koje google adsense reklame. Imao sam vec 3 isplate i od kad sam prvi put namestio te reklame nikad nista nisam menjao. Da li neko zna da li postoje oni kojima je racun deblokiran? Ostavili su mi mogucnost da im se zalim i pokusao sam da popunim folmular za zalbu ali ne ide. Naime napisali su da moram sva polja u formularu da popunim da bi zalba bila razmatrana. Sve upitnike u folmularu shvatam ali prva dva upitnika ne razumem. Za prvi upitnik stoji "NAZIV:" pa onda polje da popunim. E sad ne znam sta da pisem tu? Nije logicno da pisem povod zasto se zalim jer u samom objasnjenju gore na vise mesta stoji da je folmular za zalbu na deaktivaciju adsense naloga. Isto nije logicno da pisem naziv mog sajta jer vlasnik google adsense racuna moze postavljati te oglase na raznim sajtovima. Da li neko zna sta trebam pisati ovde? Drugi upitnik je "Ime kompanije (ako je primenljivo):", pa opet polje da popunim. Tu cak nemam ni ideje sta bi mogo da upisem. Da li neko zna sta trebam pisati u ovim upitnicima?

[Ovu poruku je menjao iizuzetan dana 15.07.2008. u 01:24 GMT+1]