[ borke @ 24.10.2001. 00:44 ] @
Jasno i kratko. Na pola puta sam da kupim karticu za EOL, pa me interesuje sledece, koja je kartica najbolja i dali stvarno to radi (mislim na brz download) jer koliko sam procitao dosada od surfanja nema ama bas nista ! Molim iskren i jasna odgovor.
Unaprijed hvala na odgovoru

P.S. Za mog sunarodnika iz RS ! Nemoj da se sikiras zbog takve situacije uskoro ce biti jos provajdera, ali situacija se nece promjenit, a ti nato nemozes uticati tako da ti je metla za sebe trosis. Da je internet i telefonija ove zemlje jedini problem ja bi pristao na to do sudnjeg dana! Pozdrav
[ torbica @ 24.10.2001. 01:51 ] @
Citat:
borke je napisao:
Jasno i kratko. Na pola puta sam da kupim karticu za EOL, pa me interesuje sledece, koja je kartica najbolja i dali stvarno to radi (mislim na brz download) jer koliko sam procitao dosada od surfanja nema ama bas nista ! Molim iskren i jasna odgovor.
Unaprijed hvala na odgovoru

P.S. Za mog sunarodnika iz RS ! Nemoj da se sikiras zbog takve situacije uskoro ce biti jos provajdera, ali situacija se nece promjenit, a ti nato nemozes uticati tako da ti je metla za sebe trosis. Da je internet i telefonija ove zemlje jedini problem ja bi pristao na to do sudnjeg dana! Pozdrav

Kratko i jasno
EON postize oko 100 - 150 kbit/s i kosta 30 dem mesecno
kartica za preporuku je tzv siemens tip ili SKY STAR 1
u svakom slucaju DVB tehnologiju koriste i drugi SISP-ovi, npr imas preko kiparskog isto proxy al garantuju 400 kbit/s za 80 dem mesecno
[ Gojko Vujovic @ 24.10.2001. 02:01 ] @
Torbice jel bih mogao ja kod tebe da placam 80dem mesecno ali da mi garantujes 400KB/sec download preko proxyja ?
[ Zoran Rašković @ 24.10.2001. 02:49 ] @
ne moze!
[ UroS @ 27.10.2001. 21:35 ] @
mozes ti da imas terabitnu zemaljsku konekciju al ako onaj od koga skidas nema dovoljno dobru konekciju onda tebi download nece ici brzo

logicno
[ U--G @ 27.10.2001. 23:04 ] @
Mozes i ti i onaj sa koga skidas da ima tera konekciju ako je peering los mozes plakati.
[ UroS @ 28.10.2001. 00:29 ] @
logicno