[ BBS @ 05.08.2008. 21:35 ] @
Windows Live Messenger se ucitava posle svakog podizanja Windows OS. Posle iskljucivanja iz Startup (Start-Run-msconfig-Startup decekirano) ovaj problem ostaje.

Zna li neko kako ga resiti?




P.S.
problem koji je mozda povezan sa ovim je opisan ovde
[ C.R.E.A.M. @ 05.08.2008. 22:05 ] @
Skini Ccleaner ako vec nemash na rachunaru, instaliraj, i sa njim iskljucji Wlive i josh sha necesh da ti se dize sa Win-om. Ccleaner mi je "must have" program.

[Ovu poruku je menjao C.R.E.A.M. dana 05.08.2008. u 23:36 GMT+1]
[ farstar @ 06.08.2008. 08:42 ] @
Tools -> Options -> Gemeral -> (Odstiklirati kod opcije Sign In: Automatically run Windows Live Messenger when I log on to Windows).

Ako nemas menije sa komandama, stikliras opciju: Show the menu bar.
[ C.R.E.A.M. @ 06.08.2008. 16:02 ] @
Citat:
farstar: Tools -> Options -> Gemeral -> (Odstiklirati kod opcije Sign In: Automatically run Windows Live Messenger when I log on to Windows).

Ako nemas menije sa komandama, stikliras opciju: Show the menu bar.

Farstar je potpuno u pravu. Tako je i kod mene podesheno u samom programu. Ne treba ti Ccleaner. Vec ga ja koristim za druge programe koje izbacujem iz startup-a da ne vrshljam po podeshavanjima, i naravno za temporarne internet fajlove, registry...
[ BBS @ 06.08.2008. 21:42 ] @
Ja iz nekogt razloga uopste nemogu da pokrenem WLM tj nemogu da se ulogujem inace dok je funkcionisao nije bila podesena opcija podizanja sa sistemom. Posle prekida i nemogucnosti da se logujem kao i nemogucnosti da otvorim bilo koju stranu IE skidao sam neke zakrpe sa neta koje nisu resile problem ali su uslovile pomenuto podizanje WLM sa sistemom tj izbacivanje prozora za logovanje
[ Stefan 93 @ 07.08.2008. 13:39 ] @
Citat:
C.R.E.A.M.: Ccleaner mi je "must have" program. ]


CCleaner je jedan od najslabijih programa za te stvari!

Mislim da bi ova tema trebala da se prebaci u Zaštitu, jer si se izgleda zarazio nekako. Možda si pratio linkove koje su ti slali zaraženi prijatelji u MSN-u, ili jednostavno nekako dok si surfovao, naročito ako koristiš IE.
[ BBS @ 10.08.2008. 01:35 ] @
Citat:
Stefan 93: CCleaner je jedan od najslabijih programa za te stvari!

Mislim da bi ova tema trebala da se prebaci u Zaštitu, jer si se izgleda zarazio nekako. Možda si pratio linkove koje su ti slali zaraženi prijatelji u MSN-u, ili jednostavno nekako dok si surfovao, naročito ako koristiš IE.



CCleaner je mozda los za te stvari ali je odlican za neke druge, u svakom slucaju resio je problem podizanja WLM zajedno sa Winom.

I nema govora o zarazi
[ tanjaer @ 24.02.2010. 18:29 ] @
Mozete li molim Vas ovo malo bolje objasniti, a evo i ja cu... Korisrim windows live messeger, ali ne zelim da mi se on pokrece zajedno sa operativnim sistemom, vec kad ja to hocu!! Hvala!!!
[ Djetvan @ 25.02.2010. 15:14 ] @
@tanjaer

Windows Messenger>Tools>Optios>Preferences>Run Windows Messenger when Windows starts-odštiklirati.

Posle Messenger pokrećeš iz Start Menu ili iz All Programs uz registraciju tj. e-mail i password.
[ zzzzzzzzzzzz @ 06.03.2010. 02:43 ] @
^ I ja mislim da ti je ovo najbolje resenje...
[ igispasic @ 25.07.2010. 14:34 ] @
nisam hteo da otvaram novu temu, problem je u tome kad otvorim live mail da proverim postu, neke poruke koje sam imao stoji naslov, a kad kliknem da ih otvorim jednostavno ih nema u inbox-u, "Message cannot be found", o cemu se radi, inace koristim ESET Smart Security!
[ igispasic @ 26.07.2010. 23:20 ] @
pa nije valjda da niko nije imao ovakav problem?