[ ITguru @ 07.08.2008. 10:59 ] @
Za one koji ne znaju prvo da napomenem da je WebMoney rusko chedo kao sto je PayPal americko.

Culi ste sigurno za dolazak Moskovske banke u Beograd

Ovo je zadnja vest koju sam uspeo da izbunarim: http://www.bgsvetionik.com/eko...prva-ruska-banka-u-srbiji.html

E sad pouzdano znam da je WebMoney jako dobra varijanta ako u zemlji gde zivis posluje ruska banka. Provizije transfera su smesne i ne mogu se ni sa cim uporediti. Mene zanima da li neko zna nesto vise o tome kad bi krenula da radi ova Moskovska banka?

Durga stvar http://www.pregled.co.yu/drustvo_i_ekonomija.php?vest=13116

Ali:

"Predstavništvo će obavljati propagandne i informativne poslove vezane za usluge koje Banka pruža. Naravno, predstavništvo ne posluje sa stanovništvom i osnovna aktivnost biće posredovanje u uspostavljanju finansijskih ekonomskih odnosa između privrednih subjekata Srbije i Republike Srpske, Bosne i Hercegovine i posebno Rusije. Radićemo na uspostavljanju trajnih ekonomskih i poslovnih odnosa sa potencijalnim komitentima."
[ _RisBo_ @ 16.08.2008. 23:06 ] @
Jel ima trenutno neki nacin da se uplate sredstva iz Srbije na wmz racun ? Jel koristi neko ?
[ neStwarna @ 24.08.2008. 23:27 ] @
Ovo i mene zanima.... kako uplatiti novac na WebMoney iz Srbije?
[ Prion @ 01.10.2008. 10:45 ] @
Mogu vam ja pomoci oko WMZ-a ili neke druge e-currency ( Liberty Reserve, Pecunix...). Funkcionisalo bi po principu, kada legne uplata na racun u banci sredstva bi vam bila odmah na raspolaganju. Da se pojasnim malo, ukoliko vi uplatite novac i kada legnu, recimo da je za to potrebno 15 minuta ili ako je medjubankarska transakcija, malo duze. Kada novac bude na raspolaganju u roku od 5 minuta imate novac na raspolaganju. Sto je mislim da bi se svi slozili veoma vazno u ovim brzim vremenima.

Ukoliko je neko malo skeptican pa nece da "rizikuje" uplatu na racun u banci, uvek se mozemo naci negde u Beogradu i obaviti posao..


Pozdrav.
[ ITguru @ 01.10.2008. 18:11 ] @
Prion,

Da li menjas samo novac u WMZ ili i obrnuto?
Kolike su ti provizije?
[ Prion @ 02.10.2008. 05:30 ] @
Kupovina i Prodaja, posla sam ti PM
[ neStwarna @ 18.11.2008. 19:54 ] @
meni treba usluga slanja novca preko web money,nesto vise od 500 rubalja
[ neStwarna @ 20.11.2008. 23:52 ] @
moze li mi neko pomoci ili ne? hitno mi je
[ hotboy @ 07.10.2010. 23:10 ] @
kako podici novac sa webmoney u srbiji???
[ Tomislav22 @ 29.01.2012. 14:46 ] @
Pozdrav ljudi , ako nije problem da mi neko pomogne , ovako stoje stvari , napravio sam webmoney nalog , verifikovali su mi pasos i sve ostalo , tacnije 90 % je zavrseno , imam classic keeper acc i formal passport i napravio sam purse za euro i dolar , ali me koci lepljenje tacnije ( bind ) kartice : imam i devizni racun u banci intesi kao i visa internet karticu , i problem je sto ne znam kako da uplatim na moj purse na webmoney onih 18 WMZ koji su potrebni da se plati za binding kartice i onda bi trebalo da se zavrsi acc i onda cu moci da primam sredstva sa ostalih sajtova na kojima radim na moj webmoney purse a sa purse direkno na moj devizni racun u banci . E sad pitam vas da li znate neki nacin kako mogu iz Srbije da uplatim tih 18 WMZ tacnije dolara na wm purse i da platim za bind kartice i napokon zavrsim account , da li postoji neki nacin ? izvinite na smetnji i hvala unapred , mozete mi odgovoriti na ovaj mail .... [email protected] , hvala jos jednom :)

[Ovu poruku je menjao Tomislav22 dana 29.01.2012. u 19:57 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao Tomislav22 dana 29.01.2012. u 19:58 GMT+1]