[ Sajgon @ 01.11.2003. 20:50 ] @
Cao ljudi!
Sada sam malo pratio vasu pricu o zaradama na Netu i stvarno mislim da ste ljudi koji mogu da mi odgovore na pitanje: Da li moze da se zaradi neka kinta od izrade Bannera? Pozdrav!
[ drdrksa @ 01.11.2003. 22:54 ] @
Tesko, ako je to primarna i jednina delatnost. A ako ide uz neki dizjan i sl. onda moze fino da se prodje.
[ igorsa @ 05.11.2003. 05:59 ] @
Da li ste mislili isključivo na izradu bannera, ili i njihovo promovisanje sa svom sajtu?
U prvom slučaju je mogućnost zarade minimalna, skoro (ulovno rečeno) nemoguća, a u drugom sve zavisi od toga kolika Vam je posećenost sajta.
Kod nas se ljudi jako teško odlučuju za reklamiranje putem bannera, sem ako Vaše web mesto nije jedno od istaknutijih na našem Webu, u suprotnom, se nema ni svrhe reklamirati.
[ Sajgon @ 07.11.2003. 15:16 ] @
Kikinda, odakle sam ja inace, ima svoj sajt www.kikinda.org, koji izgleda, po mom misljenju veoma dobro, ali reklamiranje firmi je katastrofalno lose. Tu ja vidim mozda neku priliku, mozda da odradim neki posao tipa da krenem po firmama, buticima, bla, bla i da ponudim reklamiranje na sajtu (posto je moj ortak napravio i odrzava sajt), s tim sto bih se ponudio da im izradim banere. E sad, dobro bi mi doslo vase misljenje po ovoj temi. Mozda zvuci kretenski, ali opet moze da upali. Iskreno, kratko se bavim izradom banera, ali koliko sam video, to je veoma lak posao. Mislim da imam ideje, te zbog toga mislim da bih mogao nesto da uradim. MNOGO SAM BRE VEZBAO!!!
[ dejan024 @ 07.11.2003. 15:33 ] @
Ako imas mnogo energije i volje da se posvetis tome, naravno pokusaj. Jedino sto gubis je vreme. Pripremi se na to da ces morati da objasnjavas sta je to baner , pa link ka njihovom sajtu ... A ako nemaju sajt tu moze da padne lova.Ako su zainteresovani a ti u stanju da ponudis da ti odradis i sve ostalo sto ide sa tim ...
[ Sajgon @ 07.11.2003. 18:37 ] @
E, to je glavni fazon. Posto moj ortak odrzava kikindski sajt, a inace bavi se web designom, (www.impact.co.yu) usput bih im ponudio uslugu izrade web prezentacije. Doduse, ortak pada s' nogu (ili bolje reci stolice) od posla, tako da mozda ne bi pristao na to, ali nema veze. Na sajtu svaka firma ima po jednu stranicu za reklamu, tako da se nadam da bih tu mogao nesto da uradim. Ma, imam ja stalan posao, usran, ali za ovo vreme dobro placen, ali bih bio vise nego zadovoljan da zaradim kintu makar za odrzavanje kompa. Ako nista vise, dobro je i to.