[ sasa-jagodina @ 07.09.2008. 22:04 ] @
Pre svega veliki pozdrav za sve clanove!Mozda ovde mogu naci ono sto trazim-Naime,zivim u Italiji i zainteresovan sam za proizvodnju paleta u Srbiji!Hala gde bi startovao sa proizvdnjom vec postoji.Za rezanje elemenata sam nasao potencijalnog partnera jer nebih toliko duboko ulazio u ulaganja jer me muci plasman i zig(sertifikat)!Moze li mi neko pomoci da pocnem zaistinu da se bavim ovom delatnoscu!?Interesuje me i cena gotove euro palete a takodje i da li postoji mogucnost da proizvodim usluzno palete po euro standardu za firme koje vec imaju ZIG/Sertifikat.Hvala unapred!!!
[ momsab @ 08.09.2008. 02:12 ] @
ranije diskusije:
http://www.elitesecurity.org/t166064-investicija-euro-palete
http://www.elitesecurity.org/t232292-Sertifikat-za-palete
[ sasa-jagodina @ 11.09.2008. 12:59 ] @
Vec sam posetio ove stranice ali nisam nasao odgovore ka sto su saradnja ili usluzna proizvodnja.
[ aca.maja @ 14.01.2009. 12:44 ] @
pozdrav Sasa. ocigledno niko ovde nije u tim vodama,(malo kriju ko' zmija noge)pa se malo pozabavite oglasima firmi koje imaju sertifikat i vlasnike kontaktirajte u vezi saradnje. ja sam po struci stolar i 2006. pravio eu palete na crno bez sertif. jednoj firmi iz Apatina. ako ste i dalje zainteresovani,uz minimalno ulaganje mozemo uci u neki vid saradnje.? Aleksandar Sombor

[Ovu poruku je menjao aca.maja dana 14.01.2009. u 14:03 GMT+1]
[ sasa-jagodina @ 25.02.2009. 21:40 ] @
Zdravo Aleksandre.Nisam skoro posecivao ove stranice jer niko ne diskutuje o tome.Jesam i dalje zainteresovan za tu vrstu posla ali kao sto sam rekao,brine me malo plasman i cena jer moram da znam da li mi se isplati da se latim tog posla.Nisam od ljudi koji sanjaju veliki novac preko noci vec zelim da to ide postepeno.Za pocetak bih bio zadovoljan da pokrijem troskove uz neku minimalnu zaradu dok to ne krene svojim tokom.Ako zelis da vise porazgovaramo na tu temu mozes da me kontaktiras putem meila [email protected];Pozdrav
[ debelicar @ 25.08.2009. 01:10 ] @
imam resenje za sve vase probleme...firma koja izdaje sertifikat za EUR zig u srbiji je spekta...imam cak i njihov mail [email protected] ....nista ne kosta da ih kontaktirate, ali sama procedura za dobijanje ziga je prilicno skupa...