[ skuzer @ 07.09.2008. 23:59 ] @
SAP WORLD TOUR '08

Poslovni događaj godine

24.09.2008., Beograd

SAP West Balkans doo poziva Vas na SAP World Tour' 08, poslovni događaj godine kompanije SAP koji će se održati u sredu, 24.09.2008, u Beogradu Hyatt Regency Beograd.

Svakodnevno otkrivate da se poslovanje menja brže nego ikad. SAP poseduje neophodnu stručnost da kompanijama svih veličina i u svim industrijskim granama pruži prava rešenja i alate kako bi im pomogao da iskoriste nove mogućnosti i ostvare veće konkurentske prednosti.

SAP® World Tour je uspešan poslovni događaj koji se održava na preko 50 lokacija širom sveta. Tokom poslednje četiri godine SAP World Tour je ostvario kontakt s više od 130.000 kupaca, partnera, analitičara i predstavnika medija.

Ove godine SAP World Tour ponovo se održava u u Beogradu. Prisustvujte događaju u Hyatt Regency Beograd, 24.09.2008 i saznajte sve o novim idejama, novim strategijama i novim mogućnostima. Usvojite nova znanja na informativnim prezentacijama, učestvujte na radionicama specifičnim za IT i industrijsku granu i iskoristite mogućnost za proširenje kontakata na ovom veoma važnom SAP događaju. Upoznajte SAP stručnjake, kupce, partnere i analitičare iz različitih industrijskih grana i otkrijte kako da iskoristite današnje otvorene tehnologije da biste ostvarili i održali profitabilnost, efikasnost i razvoj.

Izvor: www.sap.com/westbalkan
[ totovic @ 25.09.2008. 21:13 ] @
Bio sam prisutan. Stranci su svoje odradili kvalitetno. Ali što se tiče domaćih i njihovih demo prezentacija, najmanje što mogu da kažem je da sam razočaran. Očekivao sam mnooogo više.