[ mimahitna @ 13.09.2008. 12:24 ] @
Dragi prijatelji,
posle nekog vremena koriscenja mobilnog telefona,ukapirao sam da mi je bluetooth slusalica neophodna.
Posto na internetu nemogu da nadjem dovoljan broj podataka o tome nadam se da na forumu postoje ljudi koji mi mogu pomoci.
Naime,posto nosim naocare,bluetooth slusalica treba da ispinjava sledece kriterijume:
- da se stavlja u uho a ne da se kaci na uho,
- da poseduje 2.0 bluetooth tehnologiju kao i mogucnost automatskog smanjivanja buke iz okruzenja,
- da je crne ili tamno sive boje i da pristojno izgleda,
- pozeljno bi bilo da na sebi ima onaj mali displejcic na kome mogu videti ko me poziva.
Unapred hvala svima,
Miroslav.
[ mimahitna @ 23.09.2008. 14:21 ] @
Dragi prijatelji,
nemogu da verujem da niko nista nezna o bluetooth slusalicama ?!
[ vigin @ 23.09.2008. 19:24 ] @
Mislim da ovde možeš da izabereš između velikog broja modela koji okvirno odgovaraju tvojim potrebama:

http://www.jabra.com/

Pozdrav kolega ;)
[ nmilosev @ 23.09.2008. 19:31 ] @
Citat:
mimahitna: Dragi prijatelji,
posle nekog vremena koriscenja mobilnog telefona,ukapirao sam da mi je bluetooth slusalica neophodna.
Posto na internetu nemogu da nadjem dovoljan broj podataka o tome nadam se da na forumu postoje ljudi koji mi mogu pomoci.
Naime,posto nosim naocare,bluetooth slusalica treba da ispinjava sledece kriterijume:
- da se stavlja u uho a ne da se kaci na uho,
- da poseduje 2.0 bluetooth tehnologiju kao i mogucnost automatskog smanjivanja buke iz okruzenja,
- da je crne ili tamno sive boje i da pristojno izgleda,
- pozeljno bi bilo da na sebi ima onaj mali displejcic na kome mogu videti ko me poziva.
Unapred hvala svima,
Miroslav.


Teško ćeš naći slušalice koje idu u uvo. Predlažem ti modele koje se nose na ušima tako da ne smetaju pri razgovoru a lepo se čuje sagovornik.
Logitech su odlične!

Pozdrav.
[ Primedex @ 27.09.2008. 15:59 ] @
Jel moze neko da mi kaze koliki stvarno domet imaju bluetooth slusalice i da li neke mogu dalje od 10 metara ( ako uopste moze i 10 ). Meni treba domet oko 10 metara i koristio bi ih za razgovor.
[ nmilosev @ 27.09.2008. 23:10 ] @
U principu, svaki BT uređaj ima domet 10 metara ali ako se ti udaljiš npr. 9,5m budi siguran da će razgovor biti "iseckan" ili prekinut. Do šest metara se normalno koristi iz mog iskustva.
[ Primedex @ 28.09.2008. 08:02 ] @
Hvala...
[ bokan2007 @ 09.10.2008. 23:36 ] @
Koristim BT slusalice HP model f-0361a i mogu vam reci da sam zadvovoljan,i sto se vec zna,domet BT slusalica je 10 m i kad se malo dalje udaljis desi se prekid mali i sum ali ako se ne mrda s tog mjesta zna se ustabiliti i biti ok,sa njima sam dobio i punjac poseban i vjeruje te da mi se zna desiti da sam zaboravio kad sam ih napunio,naravno uz normalno koristenje,sto se tice zvuka ,jako je kvalitetan i dovoljno jak i jasan.