[ Bossy A @ 21.09.2008. 14:57 ] @
Planiram da otvorim sajt, imam domen ali me interesuje da li moram i gde da ga registrujem da bih imala copyright ili je dovoljno otici npr. na creative commons?
takodje bih zelela da registrujem taj sajt i kao medij i interesuje me gde bih mogla to da uchinim?

[ Aleksandar Ružičić @ 22.09.2008. 12:30 ] @
koliko ja znam da bi zastitila sadrzaj (ako je tvoj naravno) dovoljno je da stavis © znak u footeru, ali nisam bas siguran (znam da sam to procitao jednom ovde negde na es-u, ali ne znam koliko je to tacno), a nisam siguran sta si mislila pod ovim da "registrujes kao medij"?

sve u svemu, mislim da si omasila forum :) ovaj forum (Web dizajn i CSS) se bavi tehnickom stranom izrade sajtova (znaci html+css), pa ako neko od super moderatora naidje na ovu temu nek je prebaci u adekvatniji forum...
[ Bossy A @ 22.09.2008. 20:20 ] @
Pa kao medij tj. jedan od medija (znam da se chasopisi registruju u narodnoj biblioteci,TV i radio u RRA) ali ne znam gde i kako da se registrujem kao internet medij,a koliko shvatam to mi je neohodno ukoliko zelim da saradjujem sa drugim medijima
i organizacijama?...Ili ne?:) Zaista ne znam, kao shto vidite kompjuteri i internet (a ni pravni poslovi;) mi nisu struka :),ali imam zelju i ideju i htela bih to da izguram do kraja kako valja!