[ jurica @ 24.09.2008. 15:05 ] @
Moj sin od 11 godina gnjavi me danima sa PSP-om. "Mama ajde kad budes imala vremena skini mi sa mreze Star Wars -Clone Wars za PSP". Skinula sam ja odmah i "Naruto" i jos par igrica. Ali to ne funkcionise. Sad otprilike saznajem i zasto.
Sve je bilo u redu sa PS. Za vreme godisnjeg odmora u Srbiji ugradili smo chip i sada ide bez probelema sa torrent igrama. Ok. Dalje. PSP ima od proletos i bio je jako zadovoljan kad smo kupili nekoliko igrica. Ali tim tempom kojim klinci odigraju igru (uz pomoc resenja , sifri naravno) ja ne mogu kupovati nove i nove igre.
Prostudirala sam kompletnu "Vi pitate ja odgovaram"...temu i tek sada mi nista nije jasno. Ja sam tehnoloski u totalnom Out-u. To je sve pandorina kutija za mene. Imam osecaj kao da se sada izvinjavam. Sta da preduzmem? Molim jedno objasnjenje za debile.
Nadam se da ce moj sin uskoro sam uspeti da se izbori sa svim tim tehnoloskim cudima. Otpakivanja, prebacivanja, skidanja sa mreze, Alcohol 120% itd. Ja sam na ivici snage. U moje vreme je tako bilo fino biti mali...Na livadu i igraj se ceo bogovetni dan.

Verzija je 3.80


[ jurica @ 26.09.2008. 11:10 ] @
Na ES-u sam godinama uz malo truda relativno uspesno resavala svaki problem tehnicke prirode.
A sada vidim niko me ozbiljno nije shvatio. Kao sto rece moderator u uputstvu bez reci , molim, hitno, vazno...Ali otprilike je tako. Dakle jos jednom. PSP slim,verzija 3.80, kako dalje?
[ jurica @ 01.11.2008. 10:41 ] @
Bas niko da se smiluje i da mi savet??

TRECA SRECA

PSP VERZIJA 3.80 kako napraviti tu pandorinu kutiju, kako moci igrati igrice skinute sa mreze?

PLEASE
[ donmarkone @ 11.11.2008. 22:27 ] @
Pogledaj PP