[ alibaba021 @ 06.10.2008. 22:50 ] @
pozdrav ljudi,
javljam se iz Novog Sada i interesuje me koji je najbolji nacin da se dobije engleska viza, naime, ocu da odem do ostrva i doteram sebi auto u Novi Sad.




Hvala unapred.

[ jms_uk_2001 @ 09.10.2008. 23:46 ] @
Citat:
alibaba021: pozdrav ljudi,
javljam se iz Novog Sada i interesuje me koji je najbolji nacin da se dobije engleska viza, naime, ocu da odem do ostrva i doteram sebi auto u Novi Sad.
Hvala unapred.


podneses sve potrebne dokumente koji su na spisku Britanske ambasade - verovatno bi ti trebala neka rezervacija hotela za to kratko vreme sto ces boraviti.

A ako nije tajna, zasto bas auto iz UK. Sa volanom na desnoj strani?
[ Majstor Duja @ 03.11.2008. 20:17 ] @
http://www.elitesecurity.org/p1946920

....da, treba ti rezervacija hotela, kao i sve sto je navedeno na spisku koji dobijas na sajtu i pored svega toga medjunarodna vozacka i regulisano
osiguranje tebe i vozila koje mozes tamo da zavrsis ali nije jeftino, sve papire nosis na zakazani termin u konzulatu u airport city-u, NBGD...
[ OffShore @ 03.11.2008. 21:37 ] @
Cijene automobila su drasticno pale u britaniji, uveli su raznorazne poreze, taxe, ekoloski dodatak tako da im se vise ne isplati imati automobil ukoliko zive u gradu.

Zato se masovno rjesavaju vozila i bagatelna su, primjera radi drugar kupio pasata 2005 godiste za 3000 funti, dovezao,u Sabcu mu ljudi uradili premjestanje komandi (1500 evra po vozilu) i sad ima ljevaka za jeftine pare:)
[ Majstor Duja @ 04.11.2008. 13:28 ] @
...ja bio letos i nisam nesto primetio da su bagatelna ali "kriza" valjda cini svoje....
[ jedy @ 29.06.2009. 19:04 ] @
ajde ako si sredio papire za Englesku,javi mi se na pp da idem i ja da uzmem jedan.Gledao na ebay Renault Scenik 2003 godiste u fulu prodat za 2000 funti pa to je bagatela