[ dr.kis @ 15.10.2008. 22:32 ] @
Pozdrav forumasima!
Nesto sam pregledao, ali nisam uspeo da nadjem temu gde mogu da nadjem ono sto me zanima!
Naime, napravio sam wireless mrezu u stanu. Sve radi ok. Lapom mogu da povucem podatke iz desktopa i obrnuto, kao i da koristim net i na lap topu i na pda(konacno bezicno)! Jedino nisam uspeo da sa pda procitam podatke iz ova dva racunara. Jeli to moguce i kako? Nije bas od vitalnog znacaja, ali bih voleo da mogu i to da uradim.
Unapred hvala na odgovorima!
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 15.10.2008. 23:03 ] @
Ideje za razmišljanje...šerovanje nekog foldera na računarima ili možda SFTP/FTP pristup.
[ nmilosev @ 16.10.2008. 12:32 ] @
A kako se kačiš, preko ActiveSync?
[ dr.kis @ 16.10.2008. 18:44 ] @
Pa ne kacim se! Preko wifi mogu da listam net, laptopom isto preko wifi, samo sto sa laptopom mogu jos da odem na My network places i onda mogu da vidim D disk Desktopa i mogu da povucem bilo koji fajl sa njega! Sa PDA ne znam gde da nadjem Desktop!
Da li mi treba neki poseban program? Imam Resco file explorer, ali u njemu nemam opciju da nadjem serovane fajlove!
Mislio sam da cu isto kao na racunaru, ako su vec umrezeni, moci da listam fajlove izmedju PDA, Desktopa i laptopa! Sa Touch Cruis-om sada mogu samo da koristim internet preko mreze. Mislim, nije ni to lose, zbog toga sam sve to i uradio, ali verovatno mogu da koristim i druge pogodnosti mreze a ja ne znam kako!

[ deki45 @ 17.10.2008. 16:52 ] @
U Resco exploreru idi na Map drive(ikonica sa rukom i hardom u najdonjem redu).Pojavice se kompovi sa mreze,kliknes na neki od njih,save pasword,i dobices sherovane fajlove.Izaberi neki,odstikliraj non stop konekciju i to je to.
[ dr.kis @ 17.10.2008. 20:47 ] @
To je to, Deki45, sve radi! Nije da sam nesto zapeo , ali nervira me kad nesto ne znam da uradim, a znam da moze!
Hvala svima na pomoci, sad cu malo da istrazujem!