[ waikiki @ 15.10.2008. 23:24 ] @
usluga moj racun vise ne funkcionise. Pri pokusaju trazenja listinga (za septembar) dobijem poruku >>za izabrani priključak ne postoji listing<<
Nisam jedini. Proverio sam kod dva prijatelja, javlja se isti problem. U pitanju su ISDN linije..
Jel moze neko da proveri ili ima neki info..
[ vladorr @ 15.10.2008. 23:40 ] @
Kod mene funkcionise,sada sam proverio i septembar kao i tekuci mesec,doduse nije ISDN linija vec obicna,mada ne shvatam zasto bi to bilo problem.
[ waikiki @ 15.10.2008. 23:44 ] @
Dobijem samo specifikaciju racuna za septembar, ali kad kliknem da pokaze detalje ispise mi poruku "za izabrani priključak ne postoji listing".
@vladorr, ajd proveri jel moze da prikaze detalje.. nalazi se ispod stavke 'ukupno za naplatu'
[ vladorr @ 15.10.2008. 23:56 ] @
Vec sam proverio,kazem ti izbacuje kompletan listing poziva kao i ranije
[ waikiki @ 16.10.2008. 00:02 ] @
OK.. thanks.. sutra cu prijaviti problem telekomu..
[ svedok @ 16.10.2008. 00:08 ] @
Ja proverio upravo sad na ISDN-u sam, ima listinga normalno kao i dosad...
[ waikiki @ 16.10.2008. 00:27 ] @
Meni ne radi samo septembar, dok tekuci mesec, avgust i pre toga radi kako treba. Da nije zbog toga sto nisam jos platio racun za septembar?
[ mischo @ 16.10.2008. 07:20 ] @
@waikiki

Nema veze da li si platio račun. Listing mora da postoji. Pošalji mi na PP broj telefona za koji neće da radi, kako bi proverio o čemu se radi.
[ Millee @ 16.10.2008. 07:46 ] @
I kod mene isto stoji "za izabrani priključak ne postoji listing" imam ADSL radilo je do pre neki mesec sada se ovo pojavljuje !!!
[ Pafi @ 16.10.2008. 12:03 ] @
Ljudi, ne morate da se dalje raspitujete! Imam isti problem pa sam uputio mejl na [email protected] i dobio sam drugi dan ZVANIČAN odgovor:

"Poštovani,
Telekom Srbija a.d. trenutno vrši planirane radove na aplikaciji Moj račun. Specifikacija obavljenih poziva će Vam biti dostupna preko navedenog servisa u najskorije vreme.

Zahvaljujemo se na razumevanju i molimo za malo strpljenja.

S poštovanjem,

DIREKCIJA ZA KOMERCIJALNE POSLOVE
11000 BEOGRAD, Cara Dušana 58
Telefon 9813
Mail [email protected]
www.telekom.rs

Dakle, nema potrebe da prijavljujete problem kao kvar. Kada završe imaćete listing za sve mesece kao i do skora.
[ Dragan Krstevski @ 06.05.2010. 13:54 ] @
Jel nekom izbacuje gresku 500?pozz
[ gojnik @ 07.05.2010. 18:03 ] @
Meni ništa ne izbaci, samo bela strana kad se ulogujem.
[ zexoni70 @ 07.05.2010. 19:05 ] @
Definitivno da ima problema sa aplikacijom "moj racun"!

[Ovu poruku je menjao zexoni70 dana 07.05.2010. u 21:02 GMT+1]
[ Dragan Krstevski @ 07.05.2010. 19:13 ] @
A ,gde je orca2,da nam kaze u cemu je problem?
[ ORCA 2 @ 07.05.2010. 20:29 ] @
Proverom iznesenih navoda od strane odgovarajuće Službe Telekoma Srbija a.d. je utvrđeno da je aplikacija Moj račun na našem sajtu na adresi: https://www.telekom.nadlanu.com/mojracun u punoj funkcionalnosti.



Ukoliko se prilikom pristupa servisu Moj račun preko adrese: https://www.telekom.nadlanu.com/mojracun/ pojavljuje sertifikat, isti je potrebno ignorisati, odnosno obaveštenje o riziku na povlači nikakve posledice, shodno čemu slobodno možete prihvatiti sertifikat iako Internet Explorer to ne savetuje.

Klikom na Continue to this website (not recommended) ili Yes pristupate aplikaciji Moj račun.



Aplikacija Moj račun je prilagođena programu Internet Explorer, shodno čemu potrebno je da preko istog pristupate aplikaciji, molimo da proverite da li su sledeći parametri na Internet explorer-u podešeni:

- Tools

- Internet options

- Privacy

- Advanced

- Override automatic cookie hending (čekirajte)

- OK.



Ukoliko problem i nakon navedenog postoji, molimo da nas kontaktirate preko e-mail adrese [email protected], sa navedenim:

· jasnim opisom problema, (u kom delu aplikacije se javlja problem)

· tačnim obaveštenjem koje aplikacija izbacuje

· šifrom korisnika sa računa za telekomunikacione usluge (broj do kose crte)

· imenom i prezimenom nosioca pretplatničkog prava, kako bismo nakon provere bili u mogućnosti da Vam pružimo adekvatan odgovor.
[ optix @ 07.05.2010. 20:52 ] @
Aplikacija ne radi! Greska koja se javlja u Internet Explorer-u, nakon uspesne autorizacije, je: HTTP 500 Internal server error. Nismo pali s Marsa pa da ne umemo da otvorimo tu stranu...

A to da Telekom, firma sa prihodom od milijardu €, nije u stanju da potpise taj sertifikat koji koristi je poseban biser koji ne vredi previse komentarisati...


[ Jbyn4e @ 07.05.2010. 21:29 ] @
Definitivno NE radi nakon logina. Ulogujes se i dobijes praznu stranu.
[ ORCA 2 @ 07.05.2010. 22:40 ] @
Moguće je da je došlo do neke greške u sistemu.

U svakom slučaju, proslediću kolegama iz administracije jedinstvenog portala Telekoma i napomenuti da je potrebno detaljnije proveriti. Kada dobijem odgovor kolega, javiću vam.
[ svedok @ 08.05.2010. 17:20 ] @
eva ja upravo pokusao i pri logovanju....nista prazno
[ slobapet @ 08.05.2010. 18:19 ] @
Cekajte ljudi, ovo koliko ja znam nikad nije ni radilo. Sada je za postpaid aktivan ovaj servis, dok za fiksnu je ostao mojracun na telekomovom sajtu

http://listing.telekom.rs/
[ sasaz2008 @ 09.05.2010. 08:03 ] @
Problem nemogućnosti logovanja je evidentan (white page)...

ORCA 2: "Aplikacija Moj račun je prilagođena programu Internet Explorer, shodno čemu potrebno je da preko istog pristupate aplikaciji,..."

Web portal "Moj račun" bi trebalo da bude prilagodjen da radi sa svim, odnosno bar većinom popularnih browser-a, što je do sada i bilo moguće - lično ne koristim Windows. Ukoliko ima nekih neophodnih specifičnosti vezanih za IE, to bi trebalo omogućiti bar i za Firefox, odnosno druge popularne browser-e koji se koriste na Linux-u. Zaista nema potrebe da se bilo šta od IE specifičnosti koristi pri funkcionisanju ovog jednostavnog web portala.
[ njekica @ 09.05.2010. 08:38 ] @
Na zalost, vec par dana sam pokusavao i preko Opere i preko Explorera, rezultat je isti - nemogucnost logovanja, uz povremeno obavestnje o error 500. Poslao sam i mail pre 2-3 dana, ali niko jos nije odgovorio
[ owim @ 10.05.2010. 06:42 ] @
Ponedeljak je, i dalje ne radi.

Ispiše se:

[ Dragan Krstevski @ 10.05.2010. 09:37 ] @
Ne mogu da verujem....
[ cozmo_im @ 10.05.2010. 10:28 ] @
Ne radi ni danas...

Sto znaci sta? Uvedena je nova pretplata, hajmo malo da pokrademo korisnike, da ne mogu da vide sta se desava s impulsima!!!

Dok se ne pojavi stranica, smatracu ovo otvorenom kradjom od strane Telekoma.
[ optix @ 10.05.2010. 11:14 ] @
Tamo su se iovako, lukavo i na vreme, ogradili da se listing ne moze koristiti kao dokaz za bilo sta...
[ cozmo_im @ 10.05.2010. 11:28 ] @
Ma da, ali svejedno imas pregled situacije, a kad nemas pregled situacije... onda moze da se radi sta se hoce.

Kao mom kumu kad nije bilo te usluge (moj racun) kad su napakovali neke 042 brojeve (vise meseci zaredom)... u vreme kad su ljudi bili van Beograda!!!!

Posle nekih godinu dana akanja, ipak su im usvojili zalbu jer je bilo previse materijalnih dokaza da u to vreme nikog u stanu nije bilo.

Cim se on prijavio za tu uslugu, odjednom nikad vise u zivotu nije imao naduvan racun.
[ sasaz2008 @ 10.05.2010. 14:35 ] @
Da, stim što je spisak centrala sa kojih preko portala može da se pogleda lista poziva limitiran (recimo Pupinove DKTS nisu podržane). Za te centrale takodje nije moguće dobiti ni trenutno stanje brojača impulsa. Da bi se dobio spisak, mora da se zove 9813, odnosno preda zahtev, a sama usluga košta 30 din. po stranici ukoliko se dobro sećam i to isključivo za već izvršen obračunski period.

Otvoreno pitanje: da li će i kada i za ove centrale biti omogućen online pregled liste poziva?
[ ORCA 2 @ 10.05.2010. 15:58 ] @
Problem prilikom pristupa Internet servisu Moj račun je otklonjen. Postojale su određene tehničke poteškoće, koje su sada prevaziđene.

U slučaju eventualnih daljih problema, potrebno je obratiti se na e-mail adresu [email protected], prema uputstvu navedenom u kategoriji "On-line korisnički servis" u okviru početne strane aplikacije Moj račun, kako bismo primljene podatke prosledili odgovarajućoj službi na dalju nadležnost i detaljno ispitivanje problema.
[ owim @ 10.05.2010. 16:01 ] @
Proradilo! :-)