[ Mazemator @ 31.10.2008. 14:50 ] @
Pozdrav drugari..potrebna mi je pomoc u vezi sa telekomovom tuzbom..

Situacija je sledeca..

Pre par godina (3-4)sam uzeo broj 065..Kako sam izgubio telefon i karticu posle nekoliko dana bio sam u bedaku da ce neko uzeti karticu i koristiti broj i slichno.Nazalost na kraju mi je stiglo da moram da platim 12-14000din zbog rachuna.Ok nije problem to sam i uradio moja greshka nisam ugasio karticu odmah.

E sada mi je stiglo od 4tog opshtinskog kao od Telekoma bla bla ..da moram da platim 14000+kamatu+troshkove...

kada sam nazvao telekom oni su mi sve objasnili da time sto sam ugasio karticu nisam sve zavrshio jel sam trebao da raskinem ugovor..pa mi je ishla mesechna pretplata na broj...

Sada mene zanima kako da izrachunam kolika je kamata na sve to posto oni nisu mogli preko telefona da mi kazu koliko i kako rachunaju kamatu??
I zanima me od kada i za koji vremenski period se rachuna kamata?mesechno dnevno godishne i sl??(posto sam zvao sudiju ali je bio na terenu i nisam mogao da ga pitam o kojoj se sumi radi u totalu)ne pishe ova kamata ona..samo pishe kamata.

Hvala u napred..
[ Jbyn4e @ 31.10.2008. 18:20 ] @
Cekaj, hoces da kazes da nisi dobijao mesecno racune? Pa kao nisi znao da treba da raskines ugovor? I kao nisi znao da kad ti ukradu karticu/izgubis istu treba da se javis da i zamene karticu?

Malo ti je neozbiljan ovaj post - tako da ti preporucujem da isto pitas na mts delu foruma od mtsmonda (ne sme da se ostavlja link ovde), pa ce neko od mts-ovih zaposlenih da ti odgovori.