[ Zox @ 02.11.2008. 14:18 ] @
K'o sto i tema kaze, ima li iko ili zna li neki link gde naci sounds za * na srpskom?

Naravno podrazumevam neke malo kvalitetnije sounds, dobra dikcija, kvalitetan zvuk. Moze i mp3 i wav i gsm format.

Svaki point dobrodosao.
[ bonzobgd @ 16.11.2008. 13:59 ] @
i mene interesuje, ajd javi ako nadjes nesto.
[ Zox @ 16.11.2008. 15:21 ] @
Na zalost jos uvek nista. A skoro da ne mogu da poverujem, toliko asterisk instalacija u Srbiji i da jos niko nije navatao neku devojcicu sa prijatnim glasom da nasnimi sve to. Ja jesam to uradio interno za sebe, nije mi uzelo vise od sat vremena sa sve konverzijom u gsm, ali je problem sto mi je je glas previse sexy [;)] i nije bas za poslovnu upotrebu. Dodatni problem je sto sam sve to snimao u 5 ujutru kad sam dosao iz kafane, pa em sto je sexy em sto je ko iz bureta stoga nemoj me pitati da te sounds podelim ovde ;)
[ kumkat @ 16.12.2011. 23:38 ] @
da ozivim temu ..... i mene interesuje :)
[ valjan @ 19.12.2011. 10:03 ] @
Na novosadskom FTN je još pre nekoliko godina razvijen TTS (text to speech) sistem za srspki, i između ostalog uspešno je uvezan i sa Asteriskom, tako da je to jedan od načina da se zaobiđe nedostatak srpskog sounds. Ali ako bih naveo više detalja ovde, to bi već zašlo u domen reklame, jer sistem ipak nije za dž. Tako da kome treba za ozbiljnu profesionalnu primenu, može me kontaktirati na PP.
[ producer011 @ 15.02.2015. 23:39 ] @
Snimicu vam ja, imam profesionalni tonski studio, samo nadjite spikerku