[ websurfer @ 25.11.2008. 18:09 ] @
Nedavno mi je jedan prijatelj pokazao statistiku svog novog sajta koji je tek indeksiran na Google-u (mali broj ljudi uopste i zna za njega) gde se vidi da mu je neko na originalan nacin vise puta slao "poruke" tako sto je uz upisivanje imena njegovog sajta u Google u produzetku pisao svakakve uvrede i pretnje sto je on naravno mogao da procita pregledajuci statistiku za kljucne reci i fraze. Ovo se tehnicki razlikuje od dobijanja preteceg/uvredljivog mail-a ali bas zbog ove originalnosti mozda ukazuje na ozbiljnost napisanog u "porukama"...

Sta moze da preduzme covek kada neko pocne da ga uznemirava na ovakav nacin?
[ enthusy @ 25.11.2008. 20:06 ] @
Citat:
websurfer: ....Sta moze da preduzme covek kada neko pocne da ga uznemirava na ovakav nacin?

Da ne obraća pažnju na te debilne poruke.
[ websurfer @ 27.11.2008. 00:21 ] @
Ili bar da moze nekako da mu zahvali za te silne posete sajtu...
[ koska @ 27.11.2008. 00:35 ] @
e a kako neko moze da vidi takve rezultate?

mislim, ako napisem u googleu
microsoft <neke silne uvrede ka bill gatesu>
i on mi ne izbaci nikakav rezultat
kako to uopste neko moze da vidi?
[ websurfer @ 27.11.2008. 13:21 ] @
Tako sto je pri pretragama koristio reci koje se spominju na indexiranom sajtu (ime autora sajta koje stoji blizu vrha stranice, naziv sajta u copyright-u i sl. i pri tom ne znam kako bez problema dodavao spomenute "komentare" uz to). Posto mu je sajt nov i ima relativno malo poseta a medju koriscenim frazama za pretragu pojavljuju se navedene poruke kao najcesce. Mada, mozda je koristio neki drugi pretrazivac koji ne daje toliko relevantne rezultate posto se ne secam koji mu se pretrazivac pojavljuje kao najcesci ali pretpostavio sam da je Google.