[ anon157690 @ 29.11.2008. 14:51 ] @
Odakle mi ta ideja?
Pa, kod kuće stalno slušam internet radio i na omiljenoj mi stanici se reklamira jedan proizvođač/prodavac nakita pa rekoh ajd da pitam, koliko vas bi bilo raspoloženo da kupi nakit svojoj lepšoj polovini na netu a da odluka ne bi bila tako jednostavna dodaću i to da se radi o diamantskom prstenu.
Iskreno da kažem, nisam svraćao kod naših zlatara (pretpostavka je da bi za ovo bilo najbolje otići u Novi Sad jer je tu bilo dosta jevreja koji su se generacijama bavili zlatarstvom) a i nemam nešto poverenja u njih kada je u pitanju drago kamenje, no zaboravimo sad na to, ovo je ipak hipotetičko pitanje tipa šta bi ste kad bi ste.

Pošto znam da će biti i takvih komentara odmah da kažem da nisam lovator, štaviše, svoju platu a i ušteđevinu (ako bi je tako mogli nazvati) bi mogao opisiati kao jadnu-mizernu-bednu... ali tj. ALI, neko će ovo da shvati a neko ne: ljubav nema cene :)

Pozdrav
[ anon157690 @ 14.12.2008. 23:43 ] @
Izgleda da se niko ne bi upuštao u nešto ovako :)
Uglavnom, na većini sajtova može se videti i ovo:
Citat:
International Shipping

For countries outside North America, there will be paid shipping options available at checkout which will vary on your country. Please note, we do not ship to the following countries under any circumstance:

1. Bosnia
2. Bulgaria
3. Croatia
4. Egypt
5. Indonesia
6. Iran
7. Iraq
8. Israel
9. Malayasia
10. Nigeria
11. Pakistan
12. Romania
13. Russia
14. Serbia
15. Yugoslavia