[ vladojuve @ 03.12.2008. 13:01 ] @
Zdr.
Imam mali problem...
uzmem prazni dvd i izrezem divX film i posle toga gledam film na dvd playeru..ali kad posle neko vreme izrezem i drugi film ili bilo kakav video fajl na isto dvd-cd, kad stavim dvdcd u player opet mi player cita samo 1 film a drugo koliko god imalo ne cita...kad sam jedanput stavio fise filmova na jedan cd-dvd tad ih je dvd player sve procitao.ali ako rezem u razlicnim vremenima cita samo 1 fajl(film)..nisam neki expert pa mozda je ovo uobicajeno ali ako nije molim da mi neko objasni dali mi je do dvd playera(Quatro DvD ht 1068) ili do nesto drugo.inace probao sam na jedno 5 dvd-cd i svaki put je isto..
Izvinite znog jezicnih gresaka jer ja sam iz Makedonije...
pono pozdrav najboljem sajtu.
[ Mister_rap @ 03.12.2008. 20:27 ] @
Meni je stvarno malo problematicno da te skapiram...
Ipak ako ti neki disk sa vise filmova radi ok, a drugi ne onda je ocito problem do diska...
[ calexx @ 03.12.2008. 20:54 ] @
Ako sam ja skapirao, režeš multisesije a to plejeri nikako ne vole pa prikazuju samo ono iz prve sesije ... ili beše poslednje, nisam to nikad koristio.
[ vladojuve @ 03.12.2008. 20:59 ] @
da rezem na multi sesije...ima li za to neki trik ili nema...da rezem vise puta a da dvd player cita
[ calexx @ 03.12.2008. 21:13 ] @
Teško, saberi na hardu filmove pa nareži sve odjednom. Ako baš hoćeš da gledaš neki, koristi RW diskove dok se ne skupi dovoljno.