[ mungosss86 @ 09.12.2008. 09:35 ] @
Ideja sajta je Internet portal za prezentovanje proizvodjaca i Prodajnih salona kupcima.
Pogledajte malo pa mi recite sta mislite.
[ Stranger2 @ 14.12.2008. 23:22 ] @
Za sada samo sam bacio pogled na prvu stranu pa cu napisati prvi utisak.

Super izgleda. Primecujem par sitnica koje bi mozda bilo pametno izmeniti.

- umesto plavih nijansi koje se pojavljju okolo mozda bi bilo dobro da koristis neke druge nijanse koje vise asociraju na boje namestaja, na primer sivo-sveđe, sivo bordo itd. mozda bas nijanse koje se pojavljuju iza reci svet a tj. da obrnes plava u pozadini reci svet a smedja u pozadini svega ostalog.

- Jos mozda da malo razmislis o asocijacijama na namestaj:
topli dom, udobnost, prijata osecaj koriscenja novog namestajha...
mozda da pokusas nekako jos na prvoj stranici da docaras te asocijacije.
recimo u zaglavlju iza reci namestajka da ubacis neki stol i recima smedja solja kafe koja asocira na toplinu i opustanje ili nesto slicno... mozda i neka lepa palma pored stola... vatra u kaminu ili prozor na zidu kroz koji se vidi lepo vreme...

- opcije u meniju mislim da ne bi trebale biti toliko tamne jer ljudi koji kupuju namestaj nisu smrknuti.

- razmak izmedju reklam i glavnog sadrzaja mozda treba da povecas da bude vise u skladu sa razmakom izmedju zaglavlja i reklama.
[ karatista @ 14.12.2008. 23:52 ] @
E lepo kolega ,lepo :)

mozda malo previse odskace bela boja gde ti je sadrzaj,, da je poplavis malo ?
[ vbranislav @ 09.07.2010. 12:54 ] @
Recite mi molim vas kako vas se svidja redizajn sajta:

http://www.svetnamestaja.com
[ Stranger2 @ 11.07.2010. 17:29 ] @
Ne secam se kako je pre izgledao pa cu samo prokomentarisati ovo sadasnje.
Nije lose ali mislim da bi moglo i puno bolje. Mislim da da mesas stil minimalistickog/light dizajan sa obicnim napadnijim bojama. Na primer logo je dosta "mek" a ispod njega su one dosta upadljive trake sa zarko plavom bojom i crnim slovima krupnijim i debljim fontom... Mislim da to moras ujednaciti. Ili logo ucini upadljivijim ili omeksaj ostalo...