[ Kiseli_kupus @ 18.12.2008. 15:25 ] @
prije svega lijep pozdrav svima

prije par dana sam skinuo preko p2p programa. film 700mb ali na pocetku pise da bilo koji player kojim otvoris ne podrzava,tj.u njemu pokaze samo crn ekran i salje na ovu stranicu: torrentmovie-help.com

jel ima neka caka da se to moze pogledati, inace ni jedan player nece da otvori film


unaprijed hvala svima
[ SASA M. @ 19.12.2008. 02:15 ] @
Mozda samo nemas odgovarajuci kodek za taj film. Pogledaj ga sa g-spot programom ili nekim slicnim koji kodek trazi, ili instaliraj k-lite mega kodec pack, u njemu imas vecinu kodeka koji trebaju. Takodje neki pleyer-i dolaze sa svojim kodecima, kao sto je player u nero burning rom ili uz KMPlayer itd.
[ Mister_rap @ 19.12.2008. 21:07 ] @
Sori sto kasnim sa odgovorom ali nikako nemoj da pratis savjete koje ti je SASA M dao!

Naime radi se o scam-u tako da to sto si skinuo slobodno mozes da brises!
Jer ti zapravo mozes da pustis taj klip al taj klip nije film koji si mislio da jeste!

Pogledaj koliko sam klip traje pa javi, ne bi me cudilo da traje manje od 4 min i da se radi o sirovom AVI-u.


Ps.
Kodek pakovi nikako nisu dobra ideja...
[ SASA M. @ 19.12.2008. 22:00 ] @
Mozda si vidovit, ali sam i ja. Tako da mislim da ne kosta nista da neinvazivnom metodom proba da pusti to sto je skinuo. Znam da se neki put desi da je fajl podmetnut, bilo da sadrzaja nema ili je sadrzaj sasvim nesto drugo. Moze da se desi da je film ostecen, jer kaze da ne moze da ga pusti itd. Najlakse je da se kaze: izbrisi. I, da, kodek pak da ne valja je generalizacija. Sto se mene licno tice, za ono sto sam naveo je netacno.
[ Mister_rap @ 19.12.2008. 22:37 ] @
Nisam vidovit!

Poslednji part tvog posta nisam skapirao, i nista sto sam rekao nije u fazonu "lako je reci".
On moze da proba sta god hoces, ali dobar deo saveta koje si mu dao nikako nije koristan!

Citat:

Tako da mislim da ne kosta nista da neinvazivnom metodom proba da pusti to sto je skinuo.


Moze da ga kosta poprilicno...
Instalira kodek pak pa mu dodje do codec conflict-a recimo + izgubi vreme za download i instalaciju i ne uspe da pokrene film...

[ Kiseli_kupus @ 20.12.2008. 11:32 ] @
e ovako film traje u pocetku 3 min i 20 sek i poslije toga crn ekran, kao sto Mister_rap kaze vjerovatno se radi o scam-u.

ipak hvala svima na odgovorima, definitvo ga brisem

btw. zaboravi reci, kodeci su najnoviji, to redovno updatam, pokusano i sa nerinim playerom i jos 10-12 playera i opet nece.
[ Mister_rap @ 20.12.2008. 12:20 ] @
Citat:

e ovako film traje u pocetku 3 min i 20


Mislim da su sada stvari jasnije...