[ websurfer @ 26.12.2008. 11:29 ] @
Sa maila [email protected] stalno mi stizu ponude za papreno skupo oglasavanje na njihovom sajtu. Objasnio sam im da nemaju moju dozvolu da mi salju mailove ali oni nastavljaju jos intenzivnije sa slanjem. Prave se ludi a samo su bezobrazni pa bih molio i druge koji imaju isto iskustvo sa njima da mi se jave privatnom porukom radi zajednicke tuzbe jer krse zakon o oglasavanju gde stoji da je zabranjeno licno obracanje mailom tj. slanje oglasnih poruka elektronskom postom na ovaj nacin. Ovaj problem sam imao i sa Draskom Acimovicem (autorom nekih tzv. emisija, koji je isto pokusao na ovaj nacin da mi proda usluge oglasavanja) ali on se urazumio kada sam mu u odgovoru poslao citat zakona koji se odnosi na to. Ovi se, medjutim, prave ludi i nastavljaju sa spamovanjem.


[Ovu poruku je menjao websurfer dana 26.12.2008. u 12:53 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao websurfer dana 26.12.2008. u 16:44 GMT+1]
[ Joker @ 26.12.2008. 13:33 ] @
Koliko vidim da je prezentacija hostovana na sezamu, ja bi i njih kontaktirao.
[ Predrag Supurovic @ 26.12.2008. 13:37 ] @
Sto razdvoji ono @ od ostalog dela adrese? Namesti to da bude validan email kako bi ga crawleri indeksirali i ubacili u spam liste.
[ websurfer @ 26.12.2008. 15:46 ] @
Citat:
Predrag Supurovic: Sto razdvoji ono @ od ostalog dela adrese? Namesti to da bude validan email kako bi ga crawleri indeksirali i ubacili u spam liste.


Hvala, ispravljeno.


Citat:
Joker: Koliko vidim da je prezentacija hostovana na sezamu, ja bi i njih kontaktirao.


Hvala, kontaktiracu.