[ SpLaSh89 @ 27.12.2008. 03:10 ] @
Ovo Vam se sada cini kao offtopic, ali kada budem objasnio shvaticete da je usko vezanu za temu hosting.

Korisnik ovog foruma srpsko_gradjevinarstvo neprestalno napada ljude, preti, iznosi netacne cinjenice, pljuje i daje savete ljudima o onome sto koliko sam zakljucio apsolutno nema pojma.

Naime, ovo je tema na kojoj ljudi treba da diskutuju o web hostingu. Navedeni korisnik se nije oglasio ni na jednoj temi na kojoj neko pita neko stucno pitanje, ama nikad ga ne vidjam na temama gde nekome treba bilo kakva pomoc, posebno vezana za hosting. Ali zato kada neko priupita nesto o nekoj hosting kompaniji, on je odmah tu da pljuje.

Zato sto ga ne vidjam na strucnijim temama, zakljucio sam da on ne poseduje nikakvo znanje o web hostingu ali daje sebi za pravo da vredja i napada mnoge ljudi koji prodaju web hosting.

Sve bi to bilo u redu da je on zapravo korisnik neke od tih hosting kompanija. Ali ne, on samo vidi temu i resi da malo navredja.

Takodje, veliiika vecina njegovih izjava su ciste dezinformacije. Za njega su svi hakeri, svi se bave piraterijom, spamom, obmanom, otimacinom. On zapravo ni za jednu svoju tvrdnju nema cvrste dokaze. Ali to ga ne sprecava da na desetine ako ne i stotine ljudi odvraca od kupovine hostinga kod preko 10 hosting kompanije koje je do sada vredjao.

Takodje, veoma cesto ulazi u offtopic kako bi vredjao ljude. Cesto ispravlja krive drine i mesa se u tudja posla.

Dogodilo se skoro da su serveri jedne hosting kompanije pali na jedan dan (nebih o tome koja je to hosting kompanija). Sto posto znam da srpsko_gradjevinarstvo nije korisnik te hosting kompanije, ali je momentalno otvorio temu o tome kako da hosting kompanija krade domene (ima li logike?). Sva sreca, tema je izbrisana. Na sta se on nakon toga zalio.

Ima jos mnogooo stvari zbog kojih je verovatno postao najomrzeniji clan, ali iskreno nemam vremena da se bakcem vise sa tim. Otvaram ovu temu jednom i necu vise. Ukoliko administratori smatraju da je neprikladna neka je obrisu.

APELUJEM ADMINISTRATORIMA OVOG FORUMA DA SANKCIONISU OVAKVO PONASANJE PUNO PRETNJI, DEZINFORMACIJA, LAZI I SADRZAJA NE VEZANOG ZA TEMU.

Ovo je pretpostavljam jedan od najvecih foruma na nasim prostorima stoga mislim da imate moralnu obavezu (ako ne i pravnu) da sankionisete sirenje dezinformacija.

Verujem da ima jos mnogo ljudi koji se slazu samnom.
[ Dusan Filiferovic @ 27.12.2008. 06:44 ] @
Potpisujem, preterao je.
[ Tyler Durden @ 27.12.2008. 08:31 ] @
Adminstratori i ES tim je upoznat sa problemima koje pravi korisnik srpsko_gradjevinarstvo. Nakon konsultacija odlucicemo koje korake da preduzmemo.
[ Stefan 93 @ 02.01.2009. 17:44 ] @
Da li ste se kosultovali, ipak je prošlo 6 dana?
[ bachi @ 02.01.2009. 17:55 ] @
Za ES tim ne važi Nova Godina i praznici? :D
[ markom @ 02.01.2009. 18:23 ] @
Jesmo, konsultovali smo se i odgovarajuća akcija (ni)je preduzeta... :-)