[ alibaba @ 05.01.2009. 09:07 ] @
U prethodnoj verziji korela(ne znam tacan broj verzije) imao sam u tools, visual basic,play mogucnost da pozovem vec napravljen kalendar, dok sa mojom verzijom X3 programa ne znam gde da nadjem tu opciju za izradu kalendara, hvala na pomoci
[ CriSany @ 05.01.2009. 13:17 ] @
imas, na tri jezika,od volje ti izaberi,mozda ti meni za sleducu 2010.godinu budes poslao,haaa
Salim se..
[ Skandy @ 05.01.2009. 13:38 ] @
Citat:
alibaba: U prethodnoj verziji korela(ne znam tacan broj verzije) imao sam u tools, visual basic,play mogucnost da pozovem vec napravljen kalendar, dok sa mojom verzijom X3 programa ne znam gde da nadjem tu opciju za izradu kalendara, hvala na pomoci

Pa blizu si. Ides bas tamo gde si isao: Tools/ Visual Basic/ Play.... u otvorenom dijalog boksu u dnu imas opciju "Macros In:" standardno stoji "VBA Project" klikni na taj padajuci meni i odaberi kalendar wizard.
Pozdrav.
[ CriSany @ 05.01.2009. 13:39 ] @
nesto me Wereless kenka ne radi bas dobro ,javi mi samo jer ti odgovara,pozdr.i sretna nova 2009.tebi i svim ostalim clanovima ovog foruma ..
Dejan Krstin
[ alibaba @ 06.01.2009. 06:55 ] @
Hvala svima na odgovorima, shvatio sam da je moja verzija izgleda kraca od obicen X13-ice jer pod tools-om nemam visual basic, znaci da potrazim drugu verziju corela a kalendar je znaci ostao na istom mestu:tools, visual.........