[ svetlanalane @ 13.01.2009. 16:09 ] @
Koristeći tutorijal na http://forum.videohelp.com/topic219535.html koji je neko ovde na forumu postavio, uspela sam da napravim odličan DVD. Međutim kad sam htela isti DVD da napravim ponovo sa razlikom da mi srpski titl bude uvek po definiciji, svaki put kad odaberem opciju compile DVD, odredim putanju gotovog DVD i stisnem start pojavi mi se prozor kao na slici i od posla nema ništa. Molim objašnjenje, gde ja to grešim. Inače probala sam više puta i svaki put sam dobijala istu poruku.
[ Cileinteractiv @ 18.01.2009. 11:36 ] @
Zdravo. Gledao sam taj link i ne vidim nikakvu sliku u vezi greske koja se tebi javlja ali shvatam da se posao nakon tog drugog koraka ne odradi. Nemam ideju zasto bi dolazilo do tog problema ali mene je DVD Lab izneverio pre vise godina i nikada ga vise nisam koristio!
[ svetlanalane @ 18.01.2009. 15:20 ] @
Verovatno nisam dobro postavila sliku jer ES nema baš dobar način za to. Greška je glasila ovako: "An attempt was made to access an unnamed file past its end"
U svakom slučaju problem sam rešila tako što sam deinstalirala program, ponovo instalirala probnu verziju i sada radi.


[Obrisan deo poruke koji nije u skladu sa pravilnikom]

[Ovu poruku je menjao Cileinteractiv dana 18.01.2009. u 17:58 GMT+1]
[ Cileinteractiv @ 18.01.2009. 17:01 ] @
Pogledaj svaku svoju poruku na ES forumu, u okviru nje postoji dugme Upload uz poruku, nakon slanja poruke klikneš na to dugme i dodaš sliku svom postu.
[ svetlanalane @ 18.01.2009. 21:24 ] @
Citat:
Cileinteractiv: Pogledaj svaku svoju poruku na ES forumu, u okviru nje postoji dugme Upload uz poruku, nakon slanja poruke klikneš na to dugme i dodaš sliku svom postu.


Ma znam za to, tako sam i uradila i čini mi se da je fajl bio zakačen jedno vreme uz poruku, ali sada ga nema. Ne dopada mi se što se nakon uploada vraća isti prozor za upload (sa prikačenim fajlom) a nema dugme "done" ako nećeš više uploadovati.
Sliku sam u međuvremenu obrisala sa kompa.
U svakom slučaju hvala.