[ NickSloter @ 15.01.2009. 13:54 ] @
Kupio sam ovaj uredjaj juce! odlicno radi sa Win CE 4.2 i igo 8.0.x a ja sam eksperimentisao i sa najnovijim igo 8.3.2. ali sa njim povremeno se kochi moram priznati,ipak ima procesor od samo 266 mhz pa verovatno zbog toga, nego ja uopste izmedju te 2 verzije i ne vidim bas neku razliku, jel moze neko da mi kaze u cemu je razlika :lool: tako da cu da koristim 8.0. imam i one zgrade, genexove kule, hotel moskva, hram sv Save itd :applause: generalno sam zadovoljan uredjajem, narocito me odusevila baterija koja je extra, em je litijum polimerska, dakle savremenija od li-ion koje su najrasprostranjenije em ima odlicnu autonomiju 5-7 sati... ima sirf star III i cak i u zatvorenom ako sam blizu prozora ili terase ima dobar fix.

imam i par pitanja...

1. imam za obe verzije neke mape Srbije iz septembra 2008.,za jedan od 17. 9.2008. a za drugi valjda od 3.9.2008. ako sam dobro zapamtio. zna li neko postoje li neke jos novije? mada i ove su prilicno sveze :applause:

2. koji su po vama najbolji srpski glasovi? ja imam sad jelenu na njemu Mr. Green

3. uspeo sam da namestim da se pokrece windows explorer po startovanju, sad nameravam da instaliram jos core player, miomap, igo 2006, destinator (cuo sam za njega da je za grcku najbolji,jel to tacno?), to sve mislim da ce biti lako. koje jos programe preporucujete?

4. hocu da namestim da prikaze desktop po paljenju umesto prozora win explorera i da instaliram garmin mobile xt, da li moze pomoc oko ovoga jer je to koliko sam shvatio mnogo komplikovaniji deo?

5. sta se dobija eventualnim prelaskom sa win ce 4.2 na Win Ce 5 i da li 5 ima vece hardverske zahteve? obzirom da je procesor na samo 266 mhz...

ovo mi je prvi gps pa se malo patim.
[ torla @ 18.04.2015. 17:37 ] @
stara tema isto pitanje....