[ Milan Aksic @ 04.11.2001. 22:08 ] @
Instalirao sam na w2k, SP2, i pojavili se neke nove stvarcice, kao npr. Activate product itd. neke velike promene nisam video, ono bar ne pozitivne.
Suprotno ono sto mi najvise smeta, je sto sada cesce prijavljuje neke greske, kao da ne moze (ili ima greske) da cita memoriju na tamo nekoj lokaciji.
Najcesce pada IE. Pre instaliranja SP2 imao sam vec IE6.
Memorija je OK (proverena sa GoldMemory i Memtest - om).
Da li su se nekome desavali problemi kada je instalirao SP2 ?
If so, da li ima neko resenje?
[ Simke @ 05.11.2001. 08:55 ] @
Imao sam jako lose iskustvo sa SP2. Posle njegove instlacije, pokusaj brisanja bilo kog fajla sa ntfs particije se zavrsavao blokiranjem explorer.exe. Inace brisanje fajlova sa fat32 particije nije pravilo probleme. Sreca sto sam stavio opciju da SP2 instalacija napravi backup svih zamenjenih fajlova, tako da je uninstall resio problem.
[ zmaj @ 21.11.2001. 08:22 ] @
ja nisam imao nikakvih problema.

stavio sam ga cim je izasao na W2K server i 2x na W2K adv.server, sve radi ok.
[ Toni @ 21.11.2001. 09:44 ] @
Citat:
Simke je napisao:
Imao sam jako lose iskustvo sa SP2. Posle njegove instlacije, pokusaj brisanja bilo kog fajla sa ntfs particije se zavrsavao blokiranjem explorer.exe. Inace brisanje fajlova sa fat32 particije nije pravilo probleme. Sreca sto sam stavio opciju da SP2 instalacija napravi backup svih zamenjenih fajlova, tako da je uninstall resio problem.



to si ti nesto zezno :)
zanima me jedna stvar ako imash win2k i sada imash oba SP1 i SP2 kuci. Jel mora prvo SP1 pa SP2 ili SP2 sadrzi sve sto i u SP1.

Ja sam kontao da to nije tachko ali ima neki koji mi kazu da jeste pa me zanima kod vas kako ide iskustvo ;)
[ Darko Prelic @ 21.11.2001. 09:51 ] @
Ja sam instalirao SP1 pa onda SP2 i ni jednom mi se nije pojavio neki problem, radi savršeno. Inače, nemam pojma kako bi izgledalo da sam instalirao samo SP2,..

SP1, Size 82.3 mb
SP2, Size 101 mb

Moguće da može da se instalira samo SP2 i da on pokriva i SP1, moguće?
[ U--G @ 21.11.2001. 09:56 ] @
Svaki SP pokriva predhodni.
[ Toni @ 21.11.2001. 23:48 ] @
a ha
znachi zajebao sam se
okej ;)