[ Devil93 @ 27.01.2009. 23:19 ] @
Dakle citao sam mnogo tema o otvaranju paypal accounta, i kako ga koristiti iz Srbije.....

Dosao sam na ideju, kako je to moguce, a zamolio bih nekog iskusnijeg da mi kaze da li je ovo moguce:


Da otvorim paypal nalog i stavim npr. Amerika, a podatke gde zivim (drzava, grad itd.) da stavim prave podatke.... E sad tu nastaje problem, jer ako je account registrovan na ameriku, cim izvrsite neku transakciju sa IP adrese iz Srbije-oni vam zakljucaju account....

E mislim da je ovo moguce resiti: Postoji program koji se zove Hide Ip NG 1.34 (izvinjavam se sto stavljam naziv), i preko njega mozete da promenite ip adresu, i stavite proxy iz amerike....

Zanima me da li Paypal kada bude proveravao IP adresu, da li ce da vidi IP iz amerike, ili moj pravi IP ????

Molim vas odgovorite mi da li je ovo moguce...


Unapred hvala
[ Strale @ 28.01.2009. 23:37 ] @
Za ip to je lako ali ako uspes da verifikujes visa karticu onda si na konju
[ Devil93 @ 29.01.2009. 00:22 ] @
Kako to mislis "ako uspem"???

Zar je to neki veliki problem....
Cini mi se da si ti pisao o tome kako verifikovati...
[ hristodulo @ 05.02.2009. 08:24 ] @
Strale je uspeo jer je dosao do toga da mu skinu $1,95
sa kartice radi verfikacije. U mom slucaju (Visa Virtuon)
odbije karticu jer prepozna da je iz Srbije i nema dalje...
[ djordjeno @ 06.02.2009. 07:04 ] @
Pozdrav,

Ne treba se igrati sa ovakvim stvarima.
Kad su u pitanju e-wallet servisi tu treba ostaviti sve ispravno. Imena, adrese, brojeve telefona i ako treba pravo ime kucnog ljubimca :) Nikad neces znati sta ti mogu traziti kao dokument za verifikaciju i uvek oni mogu da ti blokiraju nalog. I onda dok se objasnis sa njima....


Dakle ukoliko se radi ozbiljan posao preko e-wallet servisa onda se i uslovi moraju shvatiti ozbiljno. U slucaju da vam je nalog potreban da bi mesecno pravili promet od 10$-20$ to onda moze da bude avantura sa menjanjem IP i slicnim stvarima.

Zbog toga otvaranje PayPal naloga iz Srbije zaboravite za ozbiljan posao.